Main Content

Reakcie maďarských médií: Slováci nám nie sú súdení, bude to dlho bolieť!

utorok, 10. september 2019 11:31 | Autor: TASR

Slovenskí futbaloví reprezentanti
Slovenskí futbaloví reprezentanti | zdroj: TASR

Bratislava 10. septembra (TASR) - Ohlasy médií na pondelňajšie víťazstvo slovenských futbalových reprezentantov v Maďarsku 2:1 v kvalifikácii EURO 2020:

MTI: "Maďarsko prehralo so Slovenskom 1:2 a spadlo z prvej na tretiu priečku v tabuľke. Zverenci trénera Rossiho prvýkrát v kvalifikácii prehrali doma a so Slovenskom majú na konte dve prehry. V šiestom vzájomnom zápase sú tak Slováci stále bez prehry. Najbližšie sa Maďarsko predstaví v ťažkom zápase v Chorvátsku, ktoré vedie o bod pred Slovenskom."

nemzetisport.hu: "Bohužiaľ, zlyhali sme. Slovákov sme odprevadili z Budapešti našou prehrou. Klobúk dolu pred domácimi fanúšikmi, ktorí hnali svojich celý zápas. Žiaľ, maďarská reprezentácia nevyužila obrovskú šancu byť po piatich zápasoch na čele skupiny a reálne hrať o postup na EURO."

nb1.hu: "Sen sa rúca. Slováci zvíťazili v Maďarsku 2:1. Hoci domáci začali dobre a mali šance, zápas prehrali. Táto prehra bude dlho bolieť."

ripost.hu: "Nádej ešte neumrela. Po domácej prehre 1:2 so Slovenskom však najbližšie nastúpi výber Marca Rossiho na pôde vicemajstrov sveta z Chorvátska. A musí byť statočný.

magyarnemzet.hu: "Slováci nám nie sú súdení. Maďarsko s rivalom prehralo doma 1:2. Slovensko sa spamätalo z domáceho šoku 0:4 s Chorvátmi a v tabuľke sa dostalo pred náš tím. Nie sme v zúfalej pozícii, ale čakajú nás zápasy, ktoré musíme zvládnuť."

iDnes.cz: "Slováci vyhrali v Maďarsku 2:1. V prvom polčase ich podržal brankár Dúbravka a jeho spoluhráč Mak otvoril skóre po odrazenej lopte. Na začiatku druhého polčasu síce vyrovnal 18-ročný Szoboszlai z priameho kopu, ale o rok starší Boženík hneď v 56. minúte vrátil hosťom náskok umiestnenou víťaznou strelou."

Náš youtubeOdoberať