Main Content

PREMIER LEAGUE NEWS (20.8.): Jesus o VAR diplomaticky, Lampard o dlhej ceste

utorok, 20. august 2019 08:05 | Autor: Jakub Vaverka

Gabriel Jesus
Gabriel Jesus | zdroj: TASR

Prinášame vám nový diel pravidelnej dennej rubriky so súhrnom top správ z najpopulárnejšej futbalovej ligy na svete - anglickej Premier League.

CHELSEA: Frank Lampard povedal, že vie, kam sa chce s Chelsea dostať a vie, že to bude náročná cesta. (Sky Sports)

CHELSEA: Tréner Chelsea taktiež dodáva, že si uvedomuje, že je v klube, ktorý je zvyknutý na víťazstvá, a tak k svojej práci aj pristupuje. (Sky Sports)

CHELSEA: Útočník Chelsea Tammy Abraham povedal, že si uvedomuje, že existujú rasistické urážky, ale on sa na ne nesústreďuje a chce byť stále lepší a lepší. (Sky Sports)

MANCHESTER CITY: Útočník Manchestru City Gabriel Jesus po neuznanom víťaznom góle proti Tottenhamu Hotspur situáciu nechcel komentovať, povedal, že si jeho tím zaslúžil viac, ale nedopadlo to podľa predstáv. (Sky Sports)

MANCHESTER CITY: Tréner Manchestru City Pep Guardiola nechce, aby bral videosystém VAR fanúšikom vášeň a spontánne emócie z futbalu. (Sky Sports)

MANCHESTER UNITED: Tréner Manchestru United Ole Gunnar Solskjaer potvrdil, že Paul Pogba ostane na Old Trafford aj po konci letného prestupového obdobia. (Sky Sports)

MANCHESTER UNITED: Solskjaer taktiež dodal, že pri hviezdnych hráčoch ako Paul Pogba vždy bude otáznik, pretože sa o nich budú zaujímať svetové veľkokluby. (Sky Sports)

TOTTENHAM: Tottenham v tomto momente nemá nijaké ponuky na kúpu dánskeho stredopoliara Christiana Eriksena. (Sky Sports)