Main Content

Hlasy po prvom zápase Slovana s írskym FC Dundalk

štvrtok, 8. august 2019 06:21 | Autor: TASR

Ján Kozák ml.
Ján Kozák ml. | zdroj: TASR

Futbalisti Slovana Bratislava zvíťazili v stredu v prvom zápase 3. predkola Európskej ligy UEFA 2019/2020 nad írskym FC Dundalk 1:0. O osude duelu na Tehelnom poli rozhodol v 87. minúte Dávid Holman. Prečítajte si hlasy po zápase.

Ján Kozák ml., tréner Slovana: "Ukázalo sa, že v Európe nie je ľahký zápas. Súper dnes bránil s deviatimi hráčmi. Prvý polčas nebol podľa našich predstáv, v druhom sme už boli lepší. Strelili sme gól a myslím, že 1:0 je v Európe okej víťazstvo. V odvete to bude boj, ale dúfam, že to zvládneme."

Dominik Greif, brankár Slovana: "Zvládli sme to. Defenzíva sa zlepšila, držíme nuly, to bolo hlavné. Našťastie prišiel aj gól na konci. Dnes musíme byť spokojní s víťazstvom 1:0. Za výkon v druhom polčase sme si zaslúžili vyhrať. Situácie v šestnástke súpera som dobre nevidel, neviem, či mali byť penalty. Odveta bude ťažká, súper je bojovný, ale verím, že to zvládneme."

Vincent Perth, tréner Dundalku: "Mrzí nás inkasovaný gól v závere, remíza by bola skvelá. Doma sa chceme pobiť o postup. Budú nás dopredu hnať diváci, tak ako hnali dnes Slovan."

Náš youtubeOdoberať