No video provider was found to handle the given URL. See the documentation for more information.

Ani góly hviezdnych kanonierov Gonzala Higuaína a Cristiana Ronalda Juventusu nestačili. Stará dáma ešte v 93. minúte držala na Národnom štadióne v Singapure v rámci International Champions Cupu s anglickým Tottenhamom vyrovnaný stav 2:2, keď sa od polovice ihriska oprel do lopty superstrelec Harry Kane a pochoval hviezdy Juventusu vskutku výstavným gólom. Bezmocný bol proti jeho exportnému projektilu poľský gólman Wojciech Szczęsny, ktorý po polčase vystriedal v bránke turínskeho giganta taliansku ikonu Gianluigiho Buffona.