Main Content

FOTO: Jágr reagoval na Chárov status. Odkázal mu, že má šťastie

Nedávno sme vás informovali, že slovenský obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára bude v nasledujúcej sezóne najstarší hokejista v NHL. Štyridsaťdvaročný kapitán "medveďov" vystriedal v tejto pozícií Matta Cullena, ktorý je o 136 dní starší, ale v lete ukončil aktívnu kariéru.

View this post on Instagram

It’s hard to believe I’m now the oldest active player in the NHL. It’s been a long time since my rookie season but this game always keeps me young. Having the opportunity to play in the league all these years with and against the best players in the world has taught me time and time again that it’s a humbling game and age is just a number! ———————————————————————— Je ťažké tomu uveriť že momentálne som najstarším aktívnym hráčom v NHL. Je to už dávno od mojej prvej sezóny, ale stále sa cítim mladý. Mám možnosť hrať v NHL s a proti najlepším hráčom sveta čo ma zároveň naučilo dve veci. Byt skromný a vďačný a to že vek je iba tvoje myslené číslo.

A post shared by Zdeno Chara (@zeechara33) on

Chára sa k tomu vyjadril aj na Instagrame, kde uverejnil starú fotku s komentárom: ,,Je ťažké tomu uveriť že momentálne som najstarším aktívnym hráčom v NHL. Je to už dávno od mojej prvej sezóny, ale stále sa cítim mladý. Mám možnosť hrať v NHL s a proti najlepším hráčom sveta čo ma zároveň naučilo dve veci. Byt skromný a vďačný a to že vek je iba tvoje myslené číslo."

Na jeho príspevok, ktorý má už vyše 67 tisíc "srdiečok", následne úsmevne reagoval Jaromír Jágr (47 rokov), ďalší "železný muž", ktorý nášho obra úsmevne podpichol: ,,Mas štěstí ze jsem na příští rok uz podepsal s Kladnem , jinak bych te sesadil z trůnu 😀👑"

Jágrov komentár získal vyše 1400 "likeov", no Chára sa k nemu zatiaľ nevyjadril.