Main Content

VIDEO: Ibrahimovič perlil v rozhovore: Traja spoluhráči vraj skončili po jeho vyčíňaní v kóme

Zlatan Ibrahimovič pred začiatkom novej sezóny MLS povedal, že jeho jednoznačným cieľom je doviesť LA Galaxy k majstrovskému titulu. Každý neúspech ho preto nesmierne škrie. Dôkazom toho sú jeho vyjadrenia po zápase na pôde Cincinnati, kde tím z Kalifornie vyhral, no "Ibra" nebol spokojný so svojou hrou a ani tým, čo predvádzali jeho spoluhráči. Ibrahimovič bol preto nesmierne kritický, o čom intenzívne písali aj zámorské média. Ibra sa však spoluhráčom nemieni ospravedlňovať, čo potvrdzuje rozhovor, ktorý následne poskytol americkým novinárom.

,,Dávam do toho veľa. To je moja hra, robil som to tak všade. V United, Juventuse, Barcelone, Miláne. Taký som na základe toho, z čoho som prišiel. Prišiel som sem, pretože chcem veľa dosiahnuť, neprišiel som sem relaxovať. Doteraz som vyhral 33 trofejí, to je pravdepodobne viac, než má celá MLS dokopy, takže viem, čo robím, verte my," vysvetlil.

Následne odpovedal na otázku, či sa ospravedlnil spoluhráčom. ,,Bolo to hneď po zápase, zlomil som tam veľa vecí," spomínal. Keď sa ho novinár spýtal, či naozaj polámal nejaké zariadenie v šatni, Zlatan dodal:  ,,Áno, dolámal som celú šatňu, museli volať sanitku, pretože traja hráči ležali na zemi v kóme. A potom som sa ospravedlnil záchranárom, pretože som im urobil robotu," dodal ironicky.