Main Content

VIDEO: Chára so slzami na krajíčku poskytol rozhovor zámorským novinárom

Zdeno Chára napriek tomu, že v 42 rokoch odohral posledné 2 zápasy finálovej série NHL so zlomenou čeľusťou, ani po konci neúspešného siedmeho rozhodujúceho duelu neodmietol novinárov a so slzami na krajíčku im poskytol rozhovor.

,,Bude to niečo, o čom budeme musieť premýšľať. Každopádne náš tím je veľmi silná skupina ľudí, veľmi špeciálne individuálne osobnosti. Ako som povedal, som veľmi pyšný na tento tím.

Na otázku, čo povedal spoluhráčom v kabíne po neúspešnom siedmom zápase, BIG Z skonštatoval: ,,Ako som povedal, myslím si, že môžeme byť hrdí na to, čo sme dokázali, ale musíme sa cez to dostať. Niekedy ste na dne a urobí vás to silnejšími. Myslím si, že tento tím má stále potenciál vrátiť sa do finále NHL a vyhrať.“

Následne odpovedal aj na to, ako sa aktuálne cíti emocionálne. ,,Je ťažké nájsť slová, nie je to jednoduché. Viete, určite sme si to všetci predstavovali inak a verili sme, že je to pre nás. Viete, o tom je šport. Musíte sa cez to preniesť a ísť ďalej.

Chára sa počas celého rozhovoru ubránil slzám, no zákulisné informácie hovoria o tom, že si v kabíne Bostonu aj poplakal. Každopádne nám neostáva nič iné, ako prejaviť slovenskému obrovi z Bostonu obrovský rešpekt. To, čo predviedol v tohtoročnom play-off NHL sa určite jedného dňa zúročí tým, že nebudú existovať žiadne pochybnosti o tom, či patrí alebo nepatrí do Siene slávy NHL.

Náš youtubeOdoberať