Main Content

Oktagon 12 v Bratislave: Muradov, Klein či Krištofič víťazne. Végh prehral + VIDEO

nedeľa, 9. jún 2019 14:21 | Autor: Jakub Vaverka

Makhmud Muradov
Makhmud Muradov | zdroj: Instagram Makhmud Muradov

Organizácia Oktagon usporiadala podujatie Oktagon 12, ktorého dejiskom bol Zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave. Päťciferná návšteva videla množstvo zaujímavých duelov, v ktorých nechýbali prekvapenia.

Zaujímavé boli už súboje prelims, ktoré neboli vysielané v televízii, ale mohli ste ich pozrieť po zakúpení licencie. Nastúpili v nich totiž Makhmud Muradov a Ľudovít Klein. Prvý je v Oktagone nováčikom, druhý sa do organizácie vrátil po pauze. 

Muradov porazil po skvelom výkone Brazílčana Udu, Klein neostal nič dlžný svojej povesti a k zemi poslal taktiež Brazílčana, Limu. Obaja bojovníci sú pod drobnohľadom organizácie UFC, pričom Oktagon má s nimi dohodu, že môžu v prípade kontraktu s UFC v organizácii skončiť.

Miernym prekvapením bola porážka Paradeisera v súboji s Poliakom Legierskim. Poliak Bryczek zas zaskočil Maďara Kertésza, ktorý je miláčikom fanúšikov a do včerajšieho dňa prehral iba so šampiónom Kozmom.

Hlavná karta ponúkla kvalitné MMA plné československých mien doplnených o zahraničných bojovníkov.Ryšavý sa vytrápil s Daňkom, ale vyhral a rád by nastúpil na súboj o titul. Opäť nevýrazný výkon predviedol Jay Jay Gotvald. Hneď na to ale dostal do varu fanúšikov Gábor Boráros, ktorý sa po zranení vrátil do súťažného kolotoča a jednozačne vyhral.

Po sérii dvoch prehier je späť na víťaznej vlne aj Samuel Krištofič, ktorý vyhral už v prvom kole po necelých 30 sekundách. V zápase večera si Attila Végh zmeral sily s Američanom Virgilom Zwickerom. Stretnutie skončilo prekvapivým triumfom "Rezdoga". 

Najbližšie podujatie Oktagon je na programe 27.júla v Prahe na Štvanici. Konkrétne sa jedná o Oktagon 13.

OKTAGON 12: Výsledky

 

PRELIMS

Clara Ricignoulu def. Nikoleta Domoráková v 1. kole na TKO

Mateusz Legierski def. Ronald Paradeiser v 2. kole na TKO

Robert Bryczek def. Máté Kertesz na body

Ludovit Klein def. William Lima v 1. kole na KO

Makhmud Muradov def. Uda Pereira v 1. kole na KO

HLAVNÁ KARTA

Cornelia Holm def. Veronika Rodová na body

Karol Ryšavý def. Samuel Daňko v 3. kole na TKO

Frankenstein Silva def. Jan Gottvald v 1. kole na KO

Gábor Boráros def. Jan Janka v 1. kole na TKO

 Pirát Krištofič def. Anderson Diniz v 1. kole na KO

Virgil Zwicker def. Attila Végh v 1. kole na KO.

Náš youtubeOdoberať