Main Content

Vlámala sa na finále Ligy majstrov, je sexy a ľudia z nej šalejú: Toto je Kinsey!

nedeľa, 2. jún 2019 13:05 | Autor: Jakub Vaverka

Kinsey Wolanski
Kinsey Wolanski | zdroj: Instagram, YouTube

Vlámala sa na finále Ligy majstrov. Urobila niečo, na čo ma guráž len málokto. Porušila zákon, ale nevadí jej to. Kinsey Wolanski. Dievča, o ktorom hovorí celý svet.

Zápas Tottenhamu s Liverpoolom priniesol finále, ktoré svojou hernou kvalitou nenadchlo. The Reds získali titul zaslúžene a čakajú ich veľké oslavy. Veľa futbalovej krásy sme ale na Wanda Metropolitano nevideli.

Vyvážila to však situácia, pri ktorom vbehla na ihrisko krásna fanúšička. 

Na ihrisko vybehla spoza tribúny za bránou. Usporiadatelia mali, čo robiť, aby ju dobehli. Nakoniec ju spacifikovali a musela stráviť niekoľko momentov v službách mužov zákona. 

Okamžite sa začalo diskutovať o tom, kto táto žena vlastne je. Volá sa KINSEY WOLANSKI a počet jej sledovateľov na Instagram stúpol od včera o viac ako milión.

Údajne nie je na mediálnom poli nijaká nováčička, jej priateľ má byť zahraničný youtuber. Kinsey pokračuje v provokovaní aj vo svojich vyjadreniach.

View this post on Instagram

Did I distract #8 a little too much?

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on

 "Rozrušila som číslo osem až príliš?" napísala. K samotnému vpadnutiu na ihrisko napísala príspevok, ktorý pojednáva o jej mentálnom nastavení. "Život je pre živých. Robte šialené veci, na ktoré budete môcť spomínať."