Kucka s gólom a červenou kartou pri remíze Parmy so Sampdoriou

nedeľa, 5. máj 2019 17:59 | Autor: TASR

Juraj Kucka
Juraj Kucka | zdroj: TASR

Rím 5. mája (TASR) - Futbalisti Parmy remizovali v nedeľnom stretnutí 35. kola talianskej Serie A doma so Sampdoriou Janov 3:3.

Druhý presný zásah domácich zariadil v 67. minúte z jedenástky slovenský stredopoliar Juraj Kucka, ktorého hlavný arbiter v 91. minúte po druhej žltej karte vylúčil. Parma remizovala piatykrát za sebou a naplno nebodovala v ôsmich zápasoch v sérii.

Empoli zvíťazilo na domácej pôde nad Fiorentinou 1:0. Na lavičke hostí presedel celý zápas slovenský reprezentant Dávid Hancko. "Fialky" naplno nebodovali v jedenástich dueloch za sebou.

sumáre:

FC Empoli - ACF Fiorentina 1:0 (0:0)
Gól: 54. Farias. ČK: 90.+6 Veretout (Fiorentina)

/D. Hancko (Fiorentina) bol na lavičke náhradníkov/

Parma Calcio - Sampdoria Janov 3:3 (1:2)
Góly: 2. Gazzola, 67. KUCKA (z 11 m), 72. Bastoni - 27. a 61. Quagliarella (prvý z 11 m), 38. Defrel. ČK: 90.+1 KUCKA - 88. Colley obaja po 2. ŽK