Main Content

LA LIGA NEWS (16.3.): Odíde Courtois z Realu Madrid?

sobota, 16. marec 2019 08:52 | Autor: Jakub Vaverka

Thibaut Courtois, Real Madrid
Thibaut Courtois, Real Madrid | zdroj: Instagram Real Madrid

Prinášame vám nový diel pravidelnej dennej rubriky so súhrnom top správ z jednej z najpopulárnejších futbalových líg na svete – španielskej Primera División.

BARCELONA: Gerarda Piquého sa pýtali, ktorý španielsky klub je momentálne najlepší – Piqué odpovedal, že sa stačí pozrieť na to, že Barcelona je jediný španielsky zástupca v Lige majstrov.

BARCELONA: Futbalisti FC Barcelona vyzvú vo štvrťfinále Ligy majstrov anglického zástupcu Manchester United.

BARCELONA: Stredopoliar Arthur s odstupom času ľutuje, že cestoval na narodeniny Neymara, kde sa zranil a mužstvu chýbal.

BARCELONA: V Barcelone zavládlo prekvapenie po tom, čo Francúzi do reprezentácie nominovali čerstvo uzdraveného Umtitiho, ale Lenglet, ktorý zažíva skvelý rok šancu nedostal.

REAL MADRID: Obranca Militao z FC Porto, ktorý v lete naberie smer Madrid by mal byť len prvou z množstva posíl Bieleho Baletu.

REAL MADRID: Zinedine Zidane nechcel, aby Real Madrid kúpil Thibauta Courtoisa, preto je možné, že tento gólman v lete Madrid opustí.

VILLARREAL: Po vypadnutí FC Sevilla je Villarreal posledným španielskym klubom v Európskej lige. Španieli majú v európskych pohároch už len dvoch zástupcov.