sobota, 23. február 2019 18:08 | Autor: TASR

Martin Dúbravka
Martin Dúbravka | zdroj: TASR

Londýn 23. februára (TASR) – Futbalisti Newcastlu United v bránke so slovenským reprezentantom Martinom Dúbravkom zvíťazili v 27. kole anglickej Premier League nad beznádejne posledným Huddersfieldom Town 2:0.

Domáci zlomili odpor oslabených hostí na začiatku druhého dejstva. V 46. minúte otvoril gólový účet stretnutia venezuelský útočník Jose Salomon Rondon, v 52. minúte pridal druhý gól Newcastlu Španiel Ayoze Perez.

V úvodnom sobotňajšom stretnutí prehral tretí Tottenham na ihrisku Burnley 1:2. Diváci na štadióne Turf Moor videli góly až v druhom dejstve. Newcastle v bránke so slovenským gólmanom Martinom Dúbravkom zvíťazil v St. James Parku nad beznádejne posledným FC Huddersfield Town 2:0. Domáci prekonali oslabených hostí na začiatku druhého dejstva, v 46. minúte otvoril gólový účet stretnutia venezuelský útočník Jose Salomon Rondon, v 52. minúte pridal druhý gól Newcastlu Španiel Ayoze Perez.