Slovenský hokejista Peter Cehlárik v noci na stredu v zámorskej NHL rozhodol o triumfe Bostonu Bruins nad New Yorkom Islanders 3:1. Gólom v 47. minúte zabezpečil domácim vedenie 2:1, keď zužitkoval prihrávku Kevana Millera. Cehlárik si šikovne položil švédskeho gólmana ostrovanov Robina Lehnera, ktorého následná dorážka Slováka poriadne rozčertila.

Cehlárik odohral vyše trinásť minút, pripísal si aj plusový bod, jediná strela, ktorú v zápase vyslal na bránku, sa skončila jeho tretím gólom v sezóne. Bruins uštedrili Islanders prvú prehru v riadnom hracom čase od 12. januára, hostia nezabodovali po ôsmich dueloch.