Main Content

VIDEO: Rýchly proces! Mayweather rozplakal japonského boxera

utorok, 1. január 2019 08:19 | Autor: TASR

Mayweather
Mayweather | zdroj: YouTube

Saitama 31. decembra (TASR) - Bývalý americký profesionálny boxer Floyd Mayweather zdolal v pondelňajšej exhibícii v Saitame japonského kickboxera Tenšina Nasukawu.

Trikrát ho poslal na podlahu a roh domáceho bojovníka hodil uterák do ringu už po 2 minútach a 19 sekundách úvodného kola z troch vypísaných. Japonský protivník sa po prehre rozplakal. 

Štyridsaťjedenročný Mayweather sa predstavil prvýkrát, odkedy v auguste 2017 zaokrúhlil proti Írovi Conorovi McGregorovi svoju profibilanciu na 50-0. Za silvestrovské vystúpenie v Japonsku, ktoré sa pre jeho meškanie posunulo o približne dve hodiny, zinkasoval deväť miliónov amerických dolárov. O 21 rokov mladší Nasukawa začal aktívne, no rozdiel v sile bol markantný.

"Ďakujem vám, bolo to o zábave a tá sa podarila. Sme minulosť, prítomnosť a budúcnosť športovej zábavy. Ďakujem Tenšinovi, toto sa neráta do našej bilancie, stále sme neprehrali. Je skvelý šampión a skvelý bojovník. Kariéru som ukončil, nechystám sa obnoviť boxerskú činnosť. Vrátil som sa len pre radosť ľudí v Japonsku," povedal Američan na webe mirror.co.uk.

VIDEO: Zostrih exhibičného zápasu

Náš youtubeOdoberať