Main Content

Denník AS: Eden Hazard mal odsúhlasiť prestup do Realu Madrid

štvrtok, 6. december 2018 08:08 | Autor: Jakub Vaverka

Eden Hazard
Eden Hazard | zdroj: TASR

Eden Hazard sa netají tým, že jeho snom je obliekať dres španielskeho giganta Realu Madrid. Vyzerá to tak, že už v najbližšom roku by sa mohlo jednať o realitu.

Eden Hazard o svojej budúcnosti hovoril v posledných mesiacoch pomerne často. „Niekedy si myslím, že chcem ostať. Je to náročné rozhodnutie. Jedná sa o moju budúcnosť. Čoskoro budem mať už 28 rokov,“ hovoril o svojich plánoch naposledy v októbri.

„Chcem to, čo bude pre mňa najlepšie, ale taktiež aj to, čo bude dobré pre klub, pretože mi dal všetko. Nechcem povedať, že podpíšem kontrakt a nakoniec sa tak nestane. Niekedy keď sa ráno zobudím myslím na to, že by bolo dobré odísť,“ zneli jeho slová.

Špekulácie okolo Edena Hazarda v poslednom období ustali. Belgičan podáva v tejto sezóne v drese Chelsea výborné výkony a patrí medzi najlepších hráčov celej Premier League. Španielske plátky však opäť špekulujú o tom, že EH10 v roku 2019 zmení dres.

„Eden Hazard sa dohodol s Realom Madrid na prestupe v roku 2019. Teraz sa musí Biely Balet dohodnúť s Chelsea. Modrí požadujú za svoju hviezdu rovných 170 miliónov libier,“ píše plátok AS odvolávajúci sa na Onda Cero.