No video provider was found to handle the given URL. See the documentation for more information.

V utorňajších zápasoch Ligy majstrov sme sa dočkali aj slovenského gólu. Zaznamenal ho v drese Viktorie Plzeň Roman Procházka, 29-ročný rodák z Trnavy, ktorý v 56. minúte vyrovnával skóre na pôde CSKA Moskva na 1-1. Plzeň následne v 81. minúte otočila duel vo svoj prospech a po góle Hejdu nečakane triumfovala 1-2. Pred záverom skupinovej fázy je tak český majster stále v hre o postup do vyraďovacej časti Európskej ligy z tretieho miesta skupiny. Procházka svojim gólom odčinil nešťastnú 44.  minútu, v ktorej nepremenil pokutový kop.