LA LIGA NEWS (25.11.): Courtois pod paľbou, Dembélé je späť

nedeľa, 25. november 2018 11:06 | Autor: Jakub Vaverka

Thibaut Courtois
Thibaut Courtois | zdroj: © TASR

Prinášame vám nový diel pravidelnej dennej rubriky so súhrnom top správ z jednej z najpopulárnejších futbalových líg na svete – španielskej Primera División.

REAL MADRID: Real Madrid včera prehral zahanbujúco na ihrisku Eibaru 0:3.

REAL MADRID: Brankár Thibaut Courtois dostal v posledných dvoch zápasoch (reprezentácia, klub) dovedna osem gólov.

REAL MADRID: Španielske médiá nechápu, prečo kouč Santiago Solari nedáva šancu stredopoliarovi Iscovi a útočníkovi Marianovi. (Marca)

REAL MADRID: Obranca Sergio Ramos povedal, že káder Realu Madrid je taký, aký je. (Marca)

BARCELONA/ATLÉTICO: Vo včerajšom šlágri kola remizovalo Atlético Madrid s Barcelonou 1:1.

BARCELONA: Útočník Ousmane Dembélé je späť, v posledných minútach včerajšieho zápasu skóroval a zabezpečil Barce bod. (Marca)

BARCELONA: Tréner Valverde povedal, že Dembélé má v sebe niečo, čo u iných nevidí. (Marca)

BARCELONA: Obranca Jordi Alba povedal, že je zvláštne, že s ním vedenie klubu nehovorilo o predĺžení kontraktu. (Marca)