Trenčania prehrali po štvrtý raz za sebou, Zámkom nestrelili ani gól

piatok, 16. november 2018 21:28 | Autor: TASR

Nové Zámky
Nové Zámky | zdroj: TASR

Bratislava 16. novembra (TASR) - Hokejisti Dukly Trenčín prehrali v piatkovom zápase 22. kola Tipsport Ligy na domácom ľade s Novými Zámkami 0:4 a utŕžili štvrtú prehru v rade.

Nitra zvíťazila nad Detvou 3:2 po predĺžení, keď sa jej podarilo otočiť nepriaznivý stav 0:2. Vo výbornej forme pokračuje líder tabuľky zo Zvolena, ktorý triumfoval na klzisku Žiliny 5:1. Vysoké víťazstvo dosiahli "oceliari" z Košíc, nad Liptovským Mikulášom triumfovali 7:1. Poprad doma zvíťazil nad Banskou Bystricou 2:1, "kamzíci" zaknihovali tretiu výhru v rade. V maďarskom derby v Budapešti zvíťazil MAC nad Miškovcom 4:2.

MHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice 1:7 (0:2, 1:3, 0:2)
Góly: 26. Nádašdi (Uram) – 9. Nagy (Šedivý, Brophey), 17. Kafka (Netík, Suja), 26. Netík (Kafka, Suja), 29. Suja (Netík, Kafka), 34. Haščák (Nagy), 44. Haščák (Nagy), 49. Pulli (Žitný). Rozhodovali: Kalina, Rencz (Maď.) - Stanzel, Árkovics (Maď.), vylúčení: 1:6, navyše: Koch (Košice) 10 minút za vrazenie na mantinel, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:1, 750 divákov

HK Poprad - HC 05 iClinic Banská Bystrica 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Góly: 19. Paukovček (Karalahti, Bondra), 49. Paukovček (Koyš, Mlynarovič) – 35. Marshall (Higgs, Selleck). Rozhodovali: Fridrich, Goga – Orolin, Durmis, vylúčení: 4:5, presilovky: 1:0, oslabenia: 1:0, 1402 divákov

MsHK DOXXbet Žilina – HKM Zvolen 1:5 (0:4, 0:1, 1:0)
Góly: 49. J. Ručkay (Síkela) - 1. Vandas (Špirko), 10. P. Zuzin, 14. Špirko (Vandas), 20. Michal Chovan (P. Zuzin), 23. Kytnár (Michal Chovan). Rozhodovali: Stano, Hoppe – Výleta, Tvrdoň, vylúčení: 5:6, navyše: Jenčík (Žilina) 10 minút za vrazenie na mantinel, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 519 divákov

HK Nitra - HC 07 Detva 3:2 pp (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Góly: 30. Kerbashian (Scheidl, Majdan), 60. Blackwater (Slovák, Mezei), 61. Slovák (Lantoši) - 20. Martin Chovan (Puliš, Kuklev), 25. Murček (Ščurko, Puliš) Rozhodovali: Müllner, Babic (Maď.)- Synek, Váczi (Maď.), vylúčení: 5:5, navyše:: Richard 10 minút za bitku - Sládok 5+DKZ za bitku, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, 1920 divákov

MAC Budapešť - DVTK Miškovec 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
Góly: 20. Dudás (Nagy, Negrin), 36. Brown (Dansereau, Bugár), 44. Klempa (Bodó, Dudás), 59. Orban (Burt) – 31. Pance (Kulmala), 45. Milam (Kulmala, Crawford) Rozhodovali: Baluška, Novák – Krajčík, Gegáň, vylúčení 5:3, presilovky a oslabenia: 0:0, 1670 divákov

HK Dukla Trenčín - MHC Mikron Nové Zámky 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
Goly: 19. Ondrušek (Buc, Slávik), 40. Urban (Jurík), 50. Štrauch (Bajtek, Kudla), 54. Urban (Kudla, Štrauch). Rozhodovali: Jonák, Adamec - Kacej, Frimmel, vylúčení: 5:7, navyše: Ölvecký 10 minút za napadnutie hlavy a krku - Novák 10 minút za napádanie rozhodcov, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:1, 2943 divákov, zmeny: od 31. Pardavý ml. (Trenčín)