La Liga novinky (16.9.): Barcelona víťazne, Atlético a Real nie

nedeľa, 16. september 2018 09:42 | Autor: Jakub Vaverka

Ousmane Dembélé
Ousmane Dembélé | zdroj: TASR

Prinášame vám nový diel pravidelnej dennej rubriky so súhrnom top správ z jednej z najpopulárnejších futbalových líg na svete – španielskej Primera División.

BARCELONA: Barcelona včera prehrávala v San Sebastiáne, ale nakoniec porazila Real Sociedad tesne 2:1 a ostala stopercentná.

BARCELONA: Záložník Arturo Vidal prehlásil, že Barcelona sa zlepšuje pomaly, ale isto. (Marca)

BARCELONA: Obranca Jordi Alba si myslí, že brankár Marc-André Ter Stegen je najlepší na svete. (Marca)

BARCELONA: Podľa útočníka Luisa Suareza včera k výhre výrazne pomohol Philippe Coutinho, ktorý prišiel na ihrisko v druhom polčase. (Marca)

REAL MADRID: Real Madrid po reprezentačnej prestávke nedokázal bodovať naplno, iba remizoval v Bilbau s Athleticom 1:1.

REAL MADRID: Záložník Isco má dojem, že v tíme sú stredopoliari, ktorí sú lepší ako on. (Marca)

REAL MADRID: Podľa trénera Julena Lopeteguia Real nevyhral, pretože nebol dostatočne rozhodný v zlomových momentoch. (Marca)

ATLÉTICO MADRID: Rojiblancos doma ratovali aspoň bod v zápase s Eibarom, keď najprv v 87.minúte inkasovali a následne vyrovnali v nadstavenom čase. Zápas skončil 1:1.