Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss je po operácii a vážnom zranení kolena zrejme opäť v starej dobrej forme. V súboji katarských tímov Al-Sadd, kde aktuálne pôsobí barcelonská legenda Xavi Hernández a Al-Gharafa, strelil Weiss už svoj druhý gól od návratu na trávniky.

Utešenou strelou v 50. minúte nedal domácemu brankárovi šancu a poslal hostí do vedenia. Potom parádu oslávil v štýle Cristiana Ronalda. Tím so Slovákom ale napokon nemal šťastie, domáci penaltovým zásahom vyrovnali skóre v piatej minúte nadstaveného času a duel po výsledku 1:1 skončil deľbou bodov.

Al-Gharafa je po troch kolách so štyrmi bodmi na siedmej priečke ligovej tabuľky, Al-Sadd stratil v treťom kole vôbec prvé dva body a je priebežným lídrom.