6 hviezd z MS, ktoré môžu prestúpiť do Premier League

streda, 4. júl 2018 12:11 | Autor: Timotej Gašper

Pred turnajom by na nich len málokto ukázal prstom, no stali sa z nich opory svojich krajín. Šport7.sk prináša zoznam šiestich hráčov, ktorí budú po Majstrovstvách sveta veľkými kandidátmi na prestup do anglickej Premier League.

#6 Yerry Mina

Krajina: Kolumbia

Síce Mina už na turnaji nefiguruje, vo veľmi tesnom osemfinále proti Angličanom bol kolumbijským záchrancom a jedným z najlepších hráčov, keďže práve on vyrovnal v 93.minúte na 1:1 a poslal zápas do predĺženia. O obrancu s prezývkou „Veža“ sa tak automaticky začalo zaujímať viacero veľkoklubov aj napriek tomu, že len v januári 2018 prišiel do Barcelony. V kádri „Blaugranas“ ho však kvôli konkurencii nevídať až tak často, čo dáva šance Liverpoolu, Arsenalu aj Tottenhamu, ktorí prejavili o 23-ročného obrancu, ktorý strelil na šampionáte až tri góly hlavou, veľký záujem.