VIDEO+FOTO: Epická radosť "Škriniarovcov" verzus slzy v očiach fanúšikov Lazia: Aj o tomto je futbal!

Los talianskej Serie A to v tejto sezóne zariadil tak, že v poslednom kole na seba narazili dva tímy, ktoré medzi sebou bojovali o poslednú voľnú miestenku do Ligy majstrov. Domácemu Laziu však stačilo remizovať, kým Inter musel na postup do Champions League vyhrať. Dlho to však so "Škriniarovcami" nevyzeralo dobre a do 71. minúty prehrávali 2-1. Potom však prišla penalta Icardiho a najmä 81. minúta, v ktorej poslal Nerazzurri do vedenia Vecino. Lazio už nedokázalo odpovedať a tak si Ligu majstrov zahrá celok, ktorého dôležitou súčasťou je náš reprezentant Milan Škriniar.

Pozrite si emotívne zábery zo zápasu, pri ktorých sa striedala obrovská radosť hráčov a fanúšikov modro-čiernych s hráčmi a priaznivcami Lazia, ktorých oči zaplavili slzy.