Fanúšikovia Manchestru City musia mať po včerajšom odvetnom zápase štvrťfinále Ligy majstrov s FC Liverpool (1-2) veľmi ťažké srdce na arbitrov, ktorí ich celok v závere prvého polčasu obrali o dôležitý gól na 2-0. Opakované zábery totiž jasne dokazujú, že lopty sa dotkol stredopoliar The Reds James Milner a gól Leroya Saného z údajného "ofsajdu" tak mal jednoznačne platiť. Pravdou je, že ak by Citizens viedli po polčase 2-0, vývoj stretnutia by bol pravdepodobne úplne iný.

"Za stavu 2:0 by to bol iný zápas a v prestávke som to rozhodcovi povedal. Neurazil som ho, iba som povedal: 'Bol to gól, išlo to od Milnera'," vysvetľoval po zápase tréner City Pep Guardiola, ktorého jeho krajan Antonio Mateu Lahoz po protestoch vykázal pred druhým polčasom na tribúnu.