Jurčo a Pánik si vylepšili štatistiky. Ich tímom sa ale nedarilo

nedeľa, 18. marec 2018 08:23 | Autor: TASR

Tomáš Jurčo
Tomáš Jurčo | zdroj: TASR

New York 18. marca (TARS) - Slovenský hokejista Tomáš Jurčo si pripísal štvrtý gól v prebiehajúcej sezóne NHL, jeho Chicago ale prehralo v sobotu na ľade Buffala 3:5.

Hostia ešte na začiatku tretej tretiny viedli 3:2, potom sa ale dvakrát strelecky presadil Nicholas Baptiste a do prázdnej bránky spečatil triumf "šablí" Sam Reinhart. Edmonton v zostave s obrancom Andrejom Sekerom vyhral na Floride 4:2, Connor McDavid dal gól a pridal dve asistencie.

Darilo sa Bostonu, ktorý aj bez zraneného kapitána Zdena Cháru vyhral na ľade Tampy Bay 3:0. Naopak, Arizona doma prehrala s Minnesotou 1:3 napriek asistencii slovenského útočníka Richarda Pánika. Ten na ľade strávil 14:32 minúty a trikrát vystrelil. Pre Pánika to bola v aktuálnej sezóne už 17. asistencia, celkovo má na konte 25 bodov.

Ottawa prehrala na ľade Columbusu 1:2, v drese hostí odohral vyše 14 minút útočník Marián Gáborík, ale bodovo sa nepresadil.