nedeľa, 5. november 2017 17:30 | Autor: TASR

Milan Škriniar
Milan Škriniar | zdroj: TASR

Futbalisti Interu Miláno remizovali v úvodnom nedeľňajšom stretnutí 12. kola talianskej Serie A doma s FC Turín 1:1. V drese domácich odohral celý duel slovenský reprezentačný obranca Milan Škriniar, ktorý videl aj žltú kartu.

Vedúci SSC Neapol iba remizoval na pôde Chieva Verona 0:0. Za "Partenopei" odohral celý zápas slovenský stredopoliar Marek Hamšík. Neapol má na čele jednobodový náskok pred majstrovským Juventusom Turín. Ten sa trápil doma s posledným Beneventom, s ktorým po polčase prehrával 0:1. V 57. minúte vyrovnal argentínsky kanonier Gonzalo Higuain a o výhre favorita rozhodol kolumbijský stredopoliar Juan Cuadrado v 66. minúte. Benevento ešte nezískalo ani bod.

Zápas v Ríme medzi Laziom a Udinese museli odložiť pre hustý dážď. Obe mužstvá napriek nepriazni počasia ešte absolvovali normálnu rozcvičku, pár minút pred výkopom ale hlavný rozhodca Luca Banti po konzultácii s oboma kapitánmi rozhodol o čakaní, ktoré sa neskôr zmenilo na odloženie súboja.