Main Content

Reakcie Žilinčanov na žreb Ligy majstrov: Určite nie sú nadšení, že sa stretnú s nami!

pondelok, 19. jún 2017 12:54 | Autor: TASR

Reakcie Žilinčanov na žreb Ligy majstrov: Určite nie sú nadšení, že sa stretnú s nami!
Reakcie Žilinčanov na žreb Ligy majstrov: Určite nie sú nadšení, že sa stretnú s nami! | zdroj: © TASR

Žilina 19. júna (TASR) - Reakcie z tábora slovenského futbalového majstra MŠK Žilina na žreb 2. predkola Ligy majstrov 2017/2018:

hlasy po žrebe (zdroj mskzilina.sk):

Adrian Guľa, tréner MŠK Žilina: "Dostali sme renkingovo kvalitné mužstvo so slovenským zástupcom Jánom Gregušom. Sme radi, že sa môžeme konfrontovať s tímom, ktorý sa snaží robiť zaujímavý futbal. Je to pre nás výzva, Dánsko je inteligentná krajina. Až na ihrisku sa ukáže, či je to výhoda, že hráme prvý zápas doma. Dáni sú favoritom, ale určite nie sú nadšení, že sa v 2. predkole stretnú s nami. Je to otvorené."

Filip Hlohovský, útočník Žiliny: "Kodaň je silným súperom, no verím, že postúpime ďalej. Hovorili sme s chalanmi, že by sme chceli hrať prvý zápase vonku, ale žreb rozhodol ináč. Dúfam, že nás príde povzbudiť veľa ľudí."

Michal Škvarka, kapitán Žiliny. "Čaká nás veľmi kvalitný súper, už bolo ťažké si niekoho vyberať. Prial som si prvý zápas vonku, no budeme sa snažiť uhrať čo najlepší výsledok doma a vytvoriť si dobrú pozíciu pred odvetou. Náš umelý trávnik by ich mohol zaskočiť."

Témy: