Main Content

FOTO: Cibulková ukázala na Instagrame svoju príťažlivú postavu počas dovolenky v Maroku (fotky vnútri)

pondelok, 3. apríl 2017 12:41 | Autor: Martin Gregor

FOTO: Cibulková ukázala na Instagrame svoju príťažlivú postavu počas dovolenky v Maroku (fotky vnútri)
FOTO: Cibulková ukázala na Instagrame svoju príťažlivú postavu počas dovolenky v Maroku (fotky vnútri) | zdroj: Instagram

Dominika Cibulková, aktuálne štvrtá najlepšia tenistka sveta, opäť prostredníctvom Instagramu pripomenula, aká je krásna žena.

Najlepšia slovenská tenistka v histórii, ktorá svojim štvrtým umiestnením v rebríčku WTA dorovnala aj mužský rekord Miloslava Mečířa (z 22. februára 1988), si aktuálne užíva zaslúženú dovolenku v Maroku, ktorú trávi spoločne so svojim manželom Michalom Navarom.

Ako to už býva v prípade Dominiky Cibulkovej a jej manžela Michala zvykom, o zážitky z dovolenky sa pravidelne delia so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti Instagram. Cibulková sa tradične nebráni upozorniť ani na jej príťažlivú postavu a tak na internete kolujú jej najnovšie fotografie v plavkách.zobraziť celú galériu

Niečo podobné sa dialo aj počas novembra 2016, kedy po triumfe na Turnaji majsteriek oddychovali spoločne na Maldivách, či v decembri, kedy sa objavila na titulke pánskeho magazínu FOR MEN.

Fotografie z Instagramu, kde má už takmer 300-tisíc fanúšikov, nájdete v galérii.


Zdroj:Instagram Dominika Cibulková, Instagram Michal Navara

Témy: