Zápas Albánska s Macedónskom pre prudký lejak nedohrali

utorok, 6. september 2016 07:05 | Autor: TASR

Zápas Albánska s Macedónskom pre prudký lejak nedohrali | zdroj: © TASR

Škodra 6. septembra (TASR) - Pondelňajší zápas G-skupiny kvalifikácie MS 2018 medzi futbalistami domáceho Albánska a Macedónska musel hlavný rozhodca Hüseyin Göcek v 77. minúte predčasne ukončiť za remízového stavu 1:1.

Dôvodom bol prudký lejak, ktorý sa prehnal mestom Škodra a vytopil hraciu plochu štadióna Lora Boriciho. Záverečný približne 15-minútový úsek duelu dohrajú obe mužstvá v utorok 6. septembra od 14.00 SELČ, informovala oficiálna stránka Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA). Albánci viedli v balkánskom derby od 9. minúty po presnom zásahu Armanda Sadikua, hostia vyrovnali šesť minút po výmene strán zásluhou Egzijana Alioskiho.

Albánci, ktorí sa predstavili na EURO 2016 vo Francúzsku, sa v treťom vzájomnom súboji s Macedónskom usilujú o prvé víťazstvo. Predošlé dva prípravné zápasy prehrali.