Anonym (tomas), 25/07/2012, 13:01:13
Dream Team bol len jeden - preto by sa ziaden iny tim nemal takto nazyvat. Staci sa pozriet na vyber z roku 1992, sien slavy, 10 z 12 hracov zaradenych medzi 50 najlepsich basketbalistov vsetkych cias. Takze ziadne porovnania, Dream Team bol iba jeden. :)
Odpovedať

VIDEO A FOTO ZÓNA

Jamie Vardy nedokázal zoči-voči Joeovi Hartovi z Manchestru City uspieť a v dueli proti Citizens sa strelecky nepresadil. Jeho neúspešný strelecký pokus počas zápasu zosmiešnili fanúšikovia City, čo ale 29-ročného Angličana vôbec nerozhodilo. Práve naopak. Vardy sa otočil k publiku a so širokým úsmevom na tvári im gestikuláciou ukázal aktuálny stav skóre - 0:3 pre Leicester. Líder tabuľky Premier League napokon oslavoval víťazstvo 1:3.

O víťazný gól v šlágri kola medzi Manchestrom City a Leicesterom City (1:3) sa v 48. minúte zápasu postaral kanonier Riyad Mahrez. 24-ročný futbalista sa prezentoval krásnou individuálnou akciou, keď po výborne prevedenej kľučke nedal Hartovi v bráne delovkou spred šestnástky žiadnu šancu.

Leicester City dokonale prekvapil Manchester City na jeho pôde a z mesta módy si odviezol cenné tri body za výhru 1:3. O otvorenie skóre sa v tretej minúte postaral Huth, ktorý stál na konci vydareného signálu zo štandardnej situácie aktuálneho lídra tabuľky Premier League.

Tampa Bay Lightning zdolala v noci Pittsburghu Penguins 6:3. Jednou z ústredných postáv zápasu bol forward Ondřej Palát. Český hokejista strelil dva góly a jeden z nich bol skutočne výstavný. V 27. minúte zápasu sa dostal do samostatného úniku, ktorý dokonale zužitkoval.

Hráč FC Sydney, Filip Hološko, sa na ihrisku Adelaide United prezentoval pekným gólom. Slovenský reprezentant najprv pekne obišiel protihráča a vzápätí zoči-voči súperovmu brankárovi nedal čo i len najmenšiu šancu na úspešný zákrok.

Zaujímavý moment zachytili kamery pred zápasom AS Saint Etienne - PSG. Jeden z rodinných príslušníkov malého chlapca mal ambíciu, aby robil sprievod na ihrisko Zlatanovi Ibrahimovičovi a tak vymenil poradie chlapcov. Švédska futbalová hviezda si to ale všimla a poradie vymenila naspäť. Zlatan sa vzápätí snažil svojho "maskota" svojsky rozradostiť.

V dueli medzi Admiralom Vladivostok a Medveščakom Záhreb (5:4pp) boli diváci svedkami zaujímavej bitky. Do seba sa pustili domáci Michail Fisenko a hosťujúci Thomas Larkin. Taliansky bek v sebe nezaprel zámorské korene a svojmu súperovi uštedril niekoľko tvrdých úderov, ktoré domácemu hráčovi zakrvavili tvár.

V stredajšom zápase Lazia Rím s Neapolom (0:2) sa v 68. minúte rozhodol hlavný arbiter zápasu prerušiť stretnutie. Dôvodom boli rasistické útoky domáceho publika na hosťujúceho hráča Kalidoua Koulibalyho. Svojho spoluhráča prišiel utešiť aj Slovák Marek Hamšík.

O krásny hokejový príbeh sa postaral juniorský hráč školského klubu Notre Dame-West Haven. Počas dňa jeho otec prehral boj s rakovinou, no napriek tomu sa rozhodol večer nastúpiť do zápasu. Stretnutie dospelo do predĺženia a mladý obranca ho rozhodol presnou strelou od modrej. Po jeho góle nastala na ľade explózia radosti. Americký hokejista stihol gestom poslať svoj gól otcovi do neba.