Sport7.sk nájdete aj v našej prehľadnej mobilnej aplikácii
Inštalovať
VIDEO A FOTO ZÓNA

VIDEO: Úžasné premeny futbalistov: Z Ronalda či Balea sú dnes fešáci. Predtým vyzerali takto!

Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Andy Carroll, či Alexis Sanchez, mohli byť kedysi len veľmi ťažko považovaní za módne ikony. Pozrite si zaujímavé video od TalkSportu, ktoré dokumentuje úžasné premeny futbalistov, keď sa z tínedžerov stali dospelí muži.

VIDEO: Saganov kolega je poriadny blázon: Pozrite si jeho extrémne kúsky na bicykli!

Saganov spolujazdec z tímu Tinkoff-Saxo Vittorio Brumotti má odvahy na rozdávanie. Pri pohľade na jeho extrémne kúsky na bicykli doslova tuhne krv.

VIDEO: 10 krásnych gólov Neymara z priamych kopov (2011-2015)

Po tom ako sme vám priniesli výbery najkrajších gólov z priamych kopov od Ronalda, Balea, či Messiho, vám dnes prinášame výber 10 krásnych priamych kopov Brazílčana Neymara.

VIDEO: 10 najkrajších gólov Copa América 2015

Juhoamerické majstrovstvá sú za nami. Dva týždne kvalitného futbalu z Južnej Ameriky nám ponúkli viacero krásnych gólov. Pozrite si výber desiatich najkrajších.

VIDEO: Chladnokrvný Alexis Sanchez napodobnil Panenku a Čile mohlo oslavovať!

Hviezda Arsenalu Londýn Alexis Sanchez bol autorom posledného gólu na Copa América. Takto na spôsob legendárnej penalty Antonína Panenku z ME 1976 rozhodol o víťaztve domáceho Čile nad Argentínou vo finále juhoamerických majstrovstiev!

VIDEO: Messi to vo finále nemal ľahke: Takto ho Medel kopol do brucha!

Dalo sa očakávať, že Čile postaví svoju taktiku vo finále Copa América na tom, aby ustrážilo Lionela Messiho. Domácim sa to v konečnom dôsledku podarilo, k čomu určite prispela aj hra na hranici pravidiel. Messi najviac trpel v 33. minúte prvého polčasu, keď ho Medel takýmto kung-fu spôsobom kopol do brucha.

VIDEO: Smutný Messi neodmietol fotku s malým čilským chlapcom

Lionel Messi po roku zažil ďalšie veľké reprezentačné sklamanie. Po prehre vo finále MS 2014 neuspel s Argentínou ani vo finále Copa América. Napriek tomu sa ochotne odfotil s malým čilským chlapcom, teda priaznivcom mužstva, ktorému Argentína vo finále podľahla.

VIDEO: Tomáš Tatar si otvoril fitness centrum. Chce nim pomôcť talentom v Dubnici

Tomáš Tatar si vo svojom rovnom meste Dubnici nad Váhom otvoril nové moderné fitness centrum. Jeho plánom je vybrať nádejných športovcov, ktorí budú môcť toto centrum navštevovať zadarmo, aby im pomohlo počas letnej prípravy.

VIDEO: Ronaldo odišiel počas rozhovoru. Rozčúlili ho otázky novinára

Cristiano Ronaldo v posledných mesiacoch s novinármi nevychádza. Dá sa to však chápať, nakoľko ho neustále podpichujú otázkami, na ktoré sa mu ťažko odpovedá. Naposledy ho vytočili otázkou na údajný odchod Sergia Ramosa do Manchestru United, pri ktorej len rezingovane dvakrát zopakoval "Ja neviem!" Situácia ho rozčarovala natoľko, že sa následne postavil a ukončil celý rozhovor. Počas toho ešte v portugalčine povedal kamarátovi, ktorý ho priviedol na interview: "Ja nenalieham na ničom, on to robí! Chceš, aby som bol nepriateľský s týmto mužom? (myslel novinára). Ty si ten ktorý to má ukončiť, nakoniec ja vyzerám hlúpo!"
zobraziť ďalšie videa