VIDEO A FOTO ZÓNA

VIDEO: Po hororovom zákroku Schwaba sa muselo na trávniku poriadne červenať

V súboji Rapidu Viedeň s Ajaxom boli diváci svedkami hororového faulu Stefana Schwaba, ktorý predviedol ukážkový faul na červenú kartu ako z učebnice.

VIDEO: Výborná spolupráca Kaká - Villa zakončená gólom

V zápase výberu MLS proti Tottenhamu Hotspur sa o jeden z najkrajších momentov stretnutia postarala hviezdna dvojica Kaká - Villa. Prvý menovaný sa zhostil úlohy nahrávača, David Villa skóroval.

VIDEO: Génius Ronaldinho sa opäť baví futbalom. Na prvom tréningu Fluminese strelil takýto parádny hetrik

Hviezdny Ronaldinho v marci oslavoval svoje 35. narodeniny, no futbalom sa naďalej dokáže baviť ako za jeho slávnejších čias. Na prvom tréningu vo Fluminese sa prezentoval parádnym hetrikom, keď nad spoluhráčmi výrazne výkonnostne vyčnieval.

VIDEO: Vynikajúce video zachytávajúce Saganovu cestu za zeleným dresom

Slovenský cyklista Peter Sagan perfektne reprezentoval našu krajinu na Tour de France 2015, kde štvrtýkrát v rade vybojoval pre seba zelený dres. Hoci sa 25-ročnému Slovákovi nepodarilo zvíťaziť ani v jednej etape, zaradil sa medzi najlepších jazdcov tohtoročnej edície najsledovanejšieho cyklistického podujatia roka. Toto nádherné video zachytáva cestu žilinského rodáka za štvrtým zeleným dresom v kariére, ktorý ho v historických štatistikách posunul na druhú priečku za šesťnásobným držiteľom zeleného trička Erikom Zabelom.

VIDEO: Takto sa tréner Simeone zabáva počas tréningu Atletica Madrid

Tréner Atletica Madrid Diego Simeone predviedol počas tréningovej jednotky španielskeho klubu skvelú techniku. 45-ročný Argentínčan dokázal, že na zelených trávnikoch by sa ešte s istotou nestratil.

VIDEO: Skvelá tímová práca PSG proti Manchestru United s gólovou koncovkou Ibrahimoviča

Paríž Saint-Germain zdolal v stretnutí International Champions Cup-u Manchester United 2:0. O najkrajší moment zápasu sa postaral francúzskym majster v 34. minúte, keď sa vďaka skvelej tímovej práci hráčov dostali po góle Zlatana Ibrahimoviča do dvojgólového vedenia.

VIDEO: Cristiano Ronaldo vie ohúriť i pobaviť zároveň. Pozrite si jeho parádne spracovanie lopty

O vydarený moment sa na tréningu pred prípravným zápasom Realu Madrid s AC Milano postaral hviezdny Cristiano Ronaldo. Ten predviedol famózne spracovanie lopty a zároveň sa popri ňom stihol pozdraviť aj fanúšikom na tribúne, čo rozosmialo všetkých jeho spoluhráčov.

VIDEO: Zostrih najlepších záberov z Tour de France aj s naším Petrom Saganom

Na internete sa objavil krátky zostrih najlepších momentov na Tour de France 2015. Samozrejme, nesmie v ňom chýbať ani Slovák Peter Sagan, ktorý sa stal vo Francúzsku miláčikom publika.

VIDEO: Koscielny na tréningu Arsenalu ukázal brilantnú techniku, následne strelil utešenú rabonu

29-ročný francúzsky futbalista Arsenalu Londýn Laurent Koscielny ukázal počas tréningu parádne technické kúsky. Skúsený obranca maznanie s loptou zakončil nádherným gólom. Podobné prevedenie rabony mu môže závidieť nejeden hráč.
zobraziť ďalšie videa