VIDEO A FOTO ZÓNA

VIDEO: Tomáš Tatar odpovedal NHL.com na 5 bleskových otázok. Týkali sa aj slovenského hokeja

Kto by mal Tomášovi Tatarovi prihrať 30 sekúnd pred koncom zápasu, kto je aktuálne najlepší Slovák v NHL, ktorý obranca sa najhoršie obchádza, kto je najlepší Slovák v NHL všetkých čias a čo je viac, Stanley Cup alebo World Cup? Na týchto 5 rýchlych otázok musel Tomáš Tatar bleskovo odpovedať redakcii NHL.com. Pozrite si jeho odpovede v slovenčine.

VIDEO: P.K.Subban sa zahral na donášača pizze

Hviezda Montrealu Canadiens a jeden z najlepších obrancov posledných rokov v NHL P.K.Subban sa zahral v novej reklame na netradičného donášača pizze.

VIDEO: Bombardér Hulk v životnej forme. Pozrite si všetky jeho góly a asistencie!

29-ročný brazílsky útočník Hulk, ktorého preslávili najmä prekrásne góly z diaľky, zažíva v drese Zenitu Petrohrad zatiaľ najvydarenejšiu sezónu v kariére. Po 13 zápasoch má na konte už 8 gólov a 11 asistencií. Všetky si môžete pozrieť na tomto videu.

VIDEO: Šoumen Julo Hudáček zapojil do najnovšej ďakovačky celý tím!

Kde na to chodí? Šoumen (a okrem iného aj brankár) švédskeho hokejového klubu Orebro po vychytanom čistom konte v súboji s Luleou (4-0) zapojil do svojho najnovšieho kúsku pre divákov aj svojich spoluhráčov!

VIDEO: Hráč Dukly Trenčín by najradšej stretol pornoherečku!

Pozrite si zaujímavé interview RTVS s viacerými hráčmi Tipsport ligy, ktorým bola položená jednoduchá otázka - s ktorou známou osobnosťou by sa najradšej stretli? Padli viaceré zaujímavé odpovede, no útočník Trenčína Martin Jakúbek posunul rozhovor na úplne iný level!

VIDEO: Neuveriteľný výkon! Belgický brankár chytil v zápase 3 penalty!

Nedeľňajší zápas belgickej ligy medzi favorizovaným Anderlechtom a Mechelenom (1-1) mal nečakaného hrdinu v podobe belgického brankára hostí Jeana-Françoisa Gilleta. Ten vychytal domácim všetky tri nariadené penalty, čo sa v novodobom futbale vidí raz za uhorský rok!

VIDEO: Prekrásna akcia chlapcov z La Masie v kategórii do 10 rokov

Najslávnejšia futbalová akamédia na svete barcelonska La Masia aj naďalej vychováva veľké futbalové talenty. Potvrdzujú to zábery na tento prekrásny gól, ktorý po peknej akcii zaznamenali hráči "Barcy" v kategórii do 10 rokov.

VIDEO: Vidíte dobre, takto sa fandí v III. nemeckej lige

Kde sú najlepší futbaloví fanúšikovia na svete? Čo sa týka povzbudzovania a počtu ľudí, ktorí pravidelne navštevujú futbalové chrámy svojich klubov, určite v Nemecku. Potvrdzujú to aj zábery na tribúnu treťoligového Dynamo Drážďany. Čo k tomu dodať?

VIDEO: Nová sezóna je tu! Pozrite si strhujúce promo z dielne NHL!

Prvé zápasy novej sezóny NHL klopú na dvere. Kolotoč 82 súbojov každého tímu v základnej časti najlepšej hokejovej ligy sveta začne už v noci zo stredy na štvrtok. K tejto príležitosti pripravila NHL aj oficiálne promo video, ktoré sa rozhodne oplatí pozrieť.
zobraziť ďalšie videa