Federer je opäť svetovou jednotkou

17.07.2012, 10:13, 419 zobrazení
PRIDAŤ KOMENTÁR
KOMENTÁRE (0)
Toto video nemá zatiaľ žiadny komentár
VIDEO A FOTO ZÓNA

VIDEO: Vo Fínsku skóroval brankár. Komentátorovi z toho takmer preskočilo

Včerajší zápas druhej fínskej ligy medzi tímami TuTo a KooKoo mal krásnu bodku v podobe gólu brankára Kahkonenena do prázdnej brány. Toto video však dostalo kuriózne úplne nový náboj vďaka komentátorovi zápasu, ktorý prežíval túto situáciu natoľko emotívne, až sa zdalo, že sa z nej zbláznil.

VIDEO: Nestarnúci Jágr si parádne vychutnal obranu aj brankára Ottawy

Vynikajúci zápas odohral v noci Jaromír Jágr na ľade Ottawy Senators. Svojej Floride pomohol k triumfu 4-2 dvoma gólmi. Pozrite si ten druhý, pred ktorým si urobil z obrany a brankára Sentators doslova dobrý deň.

VIDEO: Šialené zábery zo Švédska: Deveaux zaútočil počas rozcvičky na nič netušiaceho hráča súpera

Situáciu určenú pre políciu videli diváci včerajšieho zápasu švédskej ligy medzi klubmi Västerås a Rögle BK (0-2). Kanaďan v službách hostí Andre Devaux, ktorý v minulosti pôsobil aj v NHL, ešte počas rozcvičky zaútočil poza chrbát na hráča domáceho mužstva Pera Helmerssona.

VIDEO: Gól víkendu: David Ball a jeho prekrásny lob cez brankára Preston North End

Hoci sa cez víkend hralo mnoho medzištátnych zápasov za najkrajší gól víkendu označujeme presný zásah Davida Balla z Fleetwood Townu, ktorý v League One (3. najvyššia anglická liga) týmto parádnym lobom vyrovnával s Preston North End na konečných 1-1.

VIDEO: Brankár Rogerio Ceni strelil ďalší nádherný gól z priameho kopu!

Hrajúca legenda Sao Paulo brankár Rogerio Ceni včera opäť zveľadil svoj svetový rekord v počte gólov strelených brankárom, keď v súboji s Linese (3-0) zaznamenal už 126. presný zásah v kariére. Tento gól pritom padol za remízového stavu, kedy sa lámal chlieb. Ceni napriek tomu odbehol z brány na druhú stranu ihriska, aby úspešne realizoval priamy kop.

VIDEO: Neuer sa nezaprie. Proti Gruzínsku si odbehol z brány, aby hodil aut

Keď už má Manuel Neuer málo práce v bráne hľadá každý možný spôsob, ako sa viac zapojiť do hry. Vo včerajšom kvalifikačnom súboji National Elf na pôde Gruzínska (0:2) si aj z tohto dôvodu hodil autové vhadzovanie vo vzdialenosti asi 35 metrov od nemeckej brány.

VIDEO: Suarez a Torres sa vrátili na Anfield Road. Fanúšikovia ich privítali búrlivým potleskom

Dve bývalé hviezdy Liverpoolu Fernando Torres a Luis Suarez sa opäť vrátili na trávnik Anfield Road, keď vo včerajšom charitatívnom zápase hájili farby výberu Jamieho Carraghera v súboji s výberom Stevena Gerrarda (2-2). Oboch skvelých útočníkov privítali domáci fanúšikovia The Reds veľkým potleskom.

VIDEO: Krásny gól Didiera Drogbu v charitatívnom zápase tímov Gerrarda a Carraghera

Včera sa popri kvalifikačných a priateľských medzištátnych zápasoch odohralo aj charitatívne stretnutie tímov Stevena Gerrarda a Jamieho Carraghera, ktoré skončilo prekvapujúco nízkym skóre 2-2. Azda najkrajší gól tohto stretnutia strelil Didier Drodba, ktorý hájil farby tímu poskladaného Stevenom Gerrardom.

VIDEO: Boatengová kúzelna defenzívna prihrávka pätičkou. Náhoda, alebo úmysel?

Jérôme Boateng vo včerajšom kvalifikačnom zápase Gruzínska s Nemeckom (0:2) predviedol okulahodiaci defenzívny zákrok, keď jednak zmaril brejkovú šancu domácich, no zároveň predviedol krásnu prihrávku na voľného Kroosa. Posúďte sami, či išlo o náhodu, alebo dokonalú techniku nemeckého obrancu.
zobraziť ďalšie videa