MS v hokeji: Slovensko - USA 4:2 (7/5/2012)

7.05.2012, 23:57, 6640 zobrazení
PRIDAŤ KOMENTÁR
KOMENTÁRE (2)
Anonym (Dávid Omasta), 08/05/2012, 10:00:39
krasne dali ste ich Slovenskooooooooooo !!!!!
Odpovedať
Dávid Bies +229, 08/05/2012, 09:24:37
nádherné víťazstvo ... SLOVENSKOOO
Odpovedať
11 0

VIDEO A FOTO ZÓNA

VIDEO: Hokejová hymna, ktorá prekoná Nech bože dá? Borra prináša výborný song!

Pieseň "Nech bože dá" na Slovensku zľudovela a ťažko sa nájde song, ktorý by dokázal byť medzi slovenskými fanúšikmi populárnejší. Nová hokejová hymna od Borra s názvom "My to do dnes máme" sa však skutočne podaril a určite osloví tisíce fanúšikov!

VIDEO: Prekrásny gól Tomáša Tatara proti Tampe Bay po spin-o-rama otočke!

Tomáš Tatar nedokázal doviesť Detroit k výhre nad Tampou Bay v šiestom zápase play-off série (stav 3-3), no predviedol výborný individuálny výkon. Pozrite si jeho druhý gól v zápase, ktorý patrí určite do kategórie par excellence!

VIDEO: Pekný gól Tomáša Tatara po výbornej prihrávke Kronwalla

Detoitu Red Wings šiesty duel s Tampou Bay nevyšiel podľa predstáv, keď prehral 2-5. Darilo sa však slovenskému útočníkovi Tomášovi Tatarovi, ktorý strelil oba góly Červených Krídiel. Pozrite si prvý z nich, pred ktorým mu nádherne prihrával Niklas Kronwall. Druhý ešte krajší gól Tomáša Tatara si môžete pozrieť tu >>>

VIDEO: Hviezdny McDavid si v oslabení vychutnal brankára Sault Ste. Marie

Kanadský hokejový supertalent Connor McDavid pokračuje v lámaní rekordov OHL aj v play-off. Dnes v noci pomohol svojmu klubu Erie Otters k víťazstvu 4-2 nad Sault Ste. Marie dvoma gólmi vrátane tohto krásneho kúsku v oslabení. Najväčší favorit na prvú pozíciu v blížiacom sa drafte NHL má v play-off zatiaľ bilanciu 12 zápasov a 32 kanadských bodov (18+14).

VIDEO: Hráči Montrealu si v šatni vystrelili z brankára Pricea

Hráči Montrealu Canadiens dnes v noci víťazstvom na ľade Ottawy (2:0) spečatili svoj postup do druhého kola play-off NHL. Spoluhráči potom v šatni prichystali menší fórik na úkor brankára Careyho Pricea, keď po jeho príchode do šatne zostali ticho sedieť a čakali, ako na to bude reagovať.

VIDEO: Sajfa hľadá pred MS v hokeji športového psychológa

Sajfa hľadá do svojej športovej relácie pre MS v hokeji niekoho, kto napodobní športového psychológa. Populárny moderátor z Fun Rádia bude členom tímu RTVS a každý hrací deň nás bude sprevádzať reláciou Predĺženie. Tá by mala priniesť netradičný humorný pohľad na jednotlivé zápasy.

VIDEO: Sergio Ramos bránil pred inkasovaným gólom vyzutý

Sergiovi Ramosovi sa v súboji na pôde Celty Vigo (2-4) na malý moment vyzula pravá kopačka. Stalo sa to preňho v najmenej vhodný moment, keď nemohol plnohodnotne brániť gólovú strelu Nolita, hoci sa snažil v hre pokračoval aj vyzutý.

VIDEO: Úžasné zákroky Jána Laca na MS 2014 v Bielorusku

Slovenská hokejová reprezentácia sa bude po roku opäť spoliehať na čarujúceho brankára Jána Laca. Podarí sa mu zopakovať výkony a zákroky zo svetového šampionátu v roku 2014? Prinášame vám výber tých najúžasnejších.

VIDEO: Zlatá cesta - Dokument STV o MS v hokeji 2002

Už v piatok štartujú úvodnými štyrmi zápasmi MS v hokeji 2015 v Českej republike. Slovenský národ je po neúspechoch na olympiáde v Soči a minuloročnom šampionáte v Bielorusku opäť hladný po výraznejšom úspechu. Snívame najmä o zopakovaní zlatého Goteborgu 2002, ktorý vám dnes pripomíname prostredníctvom krásneho dokumentu od STV.
zobraziť ďalšie videa