11 0

VIDEO A FOTO ZÓNA

Hokej je v Rusku podobne ako v Kanade národný šport a občas sa berie prehnane vážne už od útleho veku. Potvrdzujú to títi malí 8-roční chlapci, ktorí sa koncom minulého mesiaca pustili počas podávania rúk do hromadnej bitky.

Pozrite si zaujímavú bitku z KHL v sérii medzi Jaroslavom a Dynamom Moskva, ktorú nasnímali špičkové kamery v Ultra HD rozlíšení. V hlavnej úlohe Švéd Steffan Kronwall a Fín Janne Jalasvaara.

Hviezdou nočného zápasu Colorada Avalanche proti Pittsburghu Penguins (3:1) bol domáci Gabriel Landeskog, ktorý prihral na dva góly Lavín a tretí sám zariadil. To najlepšie si nechal na koniec zápasu, keď pred gólovou bodkou krásnou kľučkou oklamal posledného obrancu Penguins Derricka Pouliota.

Hoci sa najprv tvrdilo čosi iné, tieto zábery jednoznačne potvrdzujú, že Jonny Evans z Manchestru United úmyselne opľul Pappisa Cissého z tímu Newcastle, počas toho ako sa hráč čiernej pleti zdvíhal z trávnika. Sme zvedaví, aký trest dostane Evans od disciplinárnej komisie FA.

V 67. minúte stredajšieho zápasu Newcastle s Manchestrom United (0-1) vybehol na trávnik Jonás Guriérrez, ktorému vlani diagnostikovali rakovinu semenníkov, po ktorej sa musel podrobiť chemoterapii. Fanúšikovia Strák mu počas striedania pripravili emotívne privítanie mohutným potleskom. "Do konca života si budem pamätať na to, aké skvelé prijatie mi pripravili spoluhráči a fanúšikovia. Podporu mi vyjadrili zástupcovia klubov z celého sveta, čo mi veľmi pomohlo pri boji s chorobou," povedal po stretnutí.

Mixmaker LilWizification prináša prostredníctvom svojho YouTube kanála výber 30 najkrajších gólov v mesiaci február 2015.

Manchester United včera vyhral na pôde Newcastle po góle Ashleyho Younga z 89. minúty (0-1), no domáci brankár Tím Krul robil po celé stretnutie všetko preto, aby sa tomu nestalo. Pozrite si Krulove dva skvelé zákroky z úvodu druhého polčasu proti Falcaovi a Youngovi.

Víťazný gól stredajšieho zápasu Tottenhamu so Swansea (3-2) zaznamenal po krásnom sóle, ktoré začalo zhruba ešte 20 metrov pred poliacou čiarou, 23-ročný stredopoliar Spurs Andros Townsend.

Alexis Sanchez v zápase na pôde QPR zaznamenal druhý gól hostí, ktorý sa ukázal byť v konečnom zúčtovaní pre Gunners víťazný (1:2). Pozrtie si pekný moment čilskej hviezdy, ktorá dokázala nájsť kúsok voľného miesta na zakončenie medzi nohami dvoch obrancov QPR a brankára Roberta Greena.