MS v hokeji: Slovensko - USA 4:2 (7/5/2012)

7.05.2012, 23:57, 6627 zobrazení
PRIDAŤ KOMENTÁR
KOMENTÁRE (2)
Anonym (Dávid Omasta), 08/05/2012, 10:00:39
krasne dali ste ich Slovenskooooooooooo !!!!!
Odpovedať
Dávid Bies +229, 08/05/2012, 09:24:37
nádherné víťazstvo ... SLOVENSKOOO
Odpovedať
11 0

VIDEO A FOTO ZÓNA

VIDEO: Neymarov súboj s Multicoptérou

Neymar použil multikoptéru na tréning presnosti svojej streľby. Aby to bolo zložitejšie malý vrtuľník bol naprogramovaný tak, aby sa jeho strelám uhýbal. Brazílská futbalová hviezda s tým mala očividne veľký problém, no nápokon tento náročný súboj Neymar vyhral.

VIDEO: Slovenská rozcvička pred Luxemburskom vás dá do kolien

Portál hetrik.sk priniesol veľmi vtipné video, ktoré znázorňuje našu rozcvičku pred kvalifikačným zápasom s Luxemburskom. Ako už určite viete toto stretnutie sme vyhrali 3:0.

VIDEO: Radosť Jána Kozáka po Pekaríkovom góle proti Luxembursku

Tréner slovenskej reprezentácie Ján Kozák prežíval aj stretnutie s Luxemburskom (3:0), v ktorom sme boli jasnými favoritmi, veľmi emotívne. Dokazuje to jeho reakcia z tretieho nášho gólu, o ktorý sa postaral Peter Pekarík.

VIDEO: Radosť v slovenskej šatni po víťazstve nad Luxemburskom

Ján Kozák dokázal so svojim realizačným tímom vytvoriť zo skupinky talentovaných hráčov fantastický kolektív, ktorý kráča za svojim cieľom. Dokazujú to aj tieto krásne zábery našej šatne po víťazstve nad Luxemburskom.

VIDEO: Maďarské publikum skvelo privítalo brankára, ktorý sa vrátil po dlhej chorobe

Maďarský brankár Hetényi Zoli absentoval pre zdravotné problémy v tíme Feherváru dlhých 11 mesiacov. Po jeho návrate medzi tri tyče ho domáci fanúšikovia búrlivo privítali. Očividne aj v Maďarsku to dokáže na hokeji poriadne žiť.

VIDEO: Netradičná akcia Slovenska. Kombinácia dvoch krajných obrancov a gól Pekaríka

Kombináciou dvoch krajných obrancov padajú góly naozaj výnimočne. Vo včerajšom súboji Slovenska s Luxemburskom sa to však podarilo Tomášovi Hubočanovi s Petrom Pekárikom. Najväčší podiel na tejto akcií mal s obrovskou chuťou hrajúci Peter Pekárík, ktorý po žilinskom trávniku behal akoby mal nevyčerpateľný zdroj energie.

VIDEO: Ruského brankára Akinfeeva trafila svetlica do hlavy

Už po dvadsiatich sekundách museli rozhodcovia prerušiť kvalifikačný zápas medzi Čiernou Horou a Ruskom. Domáci fanúšikovia totiž zasiahli zapálenou svetlicou do hlavy brankára hostí Igora Akinfejeva. Zápas síce po polhodinovom prerušení pokračoval, no v 67. minúte po ďalších nepokojoch na štadióne musel hlavný arbiter stretnutie definitívne prerušiť.

VIDEO: Futbalová dokonalosť. Akcia Rakúska na jeden dotyk nemala chybu!

V prípade, že sa bude vyberať najkrajší gól kvalifikačných zápasov na Euro 2016 tento gól Rakúska na pôde Lichtenštajnska (0:5) musí figurovať v najužsom možnom výbere. Vychutnajte si prekrásnu kombinačnú akciu nášho západného suseda s gólovou bodkou Junuzoviča.

VIDEO: Prvý zápas, prvý gól. Harry Kane začal v anglickej reprezentácii zostra

Najväčší objav tejto sezóny Premier League útočník Harry Kane, ktorý je s 19 gólmi spolu s Diegom Costom najlepším strelcom súťaže, začal zostra aj v drese anglickej reprezentácie. Vo výbere Roya Hodgsona sa presadil hneď vo svojom prvom zápase, keď gólovou hlavičkou pomáhal k víťazstvu 4-0 nad Litvou.
zobraziť ďalšie videa