MS v hokeji: Slovensko - USA 4:2 (7/5/2012)

nádherné víťazstvo ... SLOVENSKOOO
Odpovedať
11 0

VIDEO A FOTO ZÓNA

V zápase proti Wolfsburgu sa perfektnými výkonmi prezentoval len 17-ročný talent Arsenalu Londýn Jeff Reine-Adelaide. Francúzsky stredopoliar prihrával na jediný gól zápasu, vďaka ktorému "kanonieri" získali Emirates Cup.

V zápase paraguajskej ligy medzi Libertadom a Deportivom Santani (3:0) boli diváci svedkami nádherného futbalového okamihu. Postaral sa oň Richard Ortiz, ktorý strelil nádherný akrobatický gól. Ortiz sa tak stal hrdinom zápasu, keď dvomi gólmi dopomohol domácemu mužstvu k cennému víťazstvu.

New York City v nedeľňajšom súboji zdolalo Orlando 5:3, no okrem víťazstva priaznivcom domáceho tímu spravil ešte väčšiu radosť debut talianskej futbalovej ikony Andrea Pirla, ktorý sa na ihrisko dostal v 56. minúte. Fanúšikovia ho privítali za ohromného potlesku v stoji.

Vo finále Gold Cupu Mexiko zdolalo Jamajku 3:1 a radovalo sa zo svojho siedmeho titulu. Skóre zápasu otvoril perfektným volejom Andres Guardado, ktorý po zápase obletel celý futbalový svet.

V prípravnom zápase s Barcelonou sa Louis Van Gaal rozhodol v 63. minúte za stavu 1:0 vystriedať celú jedenástku Manchestru United. Tento ťah sa vyplatil. "Červení diabli" zdolali španielsky veľkoklub 3:1.

Vo včerajšom zápase Legia Varšava deklasovala Podbeskidzie Bialsko-Biala 5:0 a nemalý podiel na víťazstve svojho tímu mal aj Ondrej Duda. Talentovaný futbalista dal v 88. minúte takúto nádhernú gólovú bodku za vydareným zápasom aktuálne prvého tímu Ekstraklasy.

Sergio Ramos sa pri podaní rúk s Florentinom Perezom na prezidenta Realu Madrid ani len nepozrel. To v médiách rozprúdilo novú vlnu špekulácií ohľadom jeho odchodu.

V poslednej 21. etape na Tour de France si tímoví kolegovia z Tinkoff-Saxo vrátane Petra Sagana našli čas aj na spoločný rozhovor, v ktorom sa slovenský cyklista priznal Michaelo Rogersovi, že sa veľmi teší na párty po pretekoch. Následne mal Peter ukázať nejaký trik na bicykli. Peter zrejme ale nechcel riskovať a preto prešiel niekoľko metrov bez držania sa.

Peter Sagan svoju spontánnosť nepotlačil ani pri predávaní cien víťazom Tour de France. Trofej nášmu cyklistovi zrejme pripomínala samopal, pretože do divákov "vystrieľal" jeden celý zásobník. Víťaz žltého trička Chris Froome len neveriacky krútil hlavou.