ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

20.03.2017, 13:33, 13892 zobrazení
Fanúšikovia Legie Varšava potvrdili, že patria medzi najvynaliezavejších v Európe. Počas zápasu na pôde Lechie Gdańsk pripravili pre svojich hráčov prepracované choreo, ktorého súčasťou bol aj odpočet čísiel z 5 na 1.
PRIDAŤ KOMENTÁR
KOMENTÁRE (0)
Toto video nemá zatiaľ žiadny komentár
VIDEO A FOTO ZÓNA

V zápase Manchestru City s Evertonom (1:1) sa o kuriozitu postaral domáci Fernandinho, ktorý veľmi nešikovne zahral autové vhadzovanie, keďže netrafil ani hraciu plochu. Celej situácii neporozumel ani Wayne Rooney, ktorý sa od rozhodcu dožadoval zisku lopty.

V zápase rumunskej ligy medzi Juventusom Bukurešť s FCSB sa zrodil výsledok 1:2. Všetko mohlo byť ale inak, ak by George Calintaru premenil penaltu, ktorú nevydareným pokusom napodobniť exekúciu "a la Panenka" totálne zbabral. Jeden zo spoluhráčov to nevydržal a fyzicky sa ho snažil napadnúť. Oboch kohútov od seba musel oddeliť realizačný tím.

O veľký škandál sa postarali členovia policajnej zložky z nemeckej spolkovej krajiny Hesensko. Dvaja policajti natočili video, na ktorom spievajú znevažujúcu pieseň o futbalistovi RB Lipsko Timovi Wernerovi. Na známu melódiu opakovali text "Timo Werner ist ein Hurensohn," čo v preklade znamená "Timo Werner je s*urvysyn." "Timo Werner song" sa stal populárnym pokrikom medzi fanúšikmi kvôli častému simulovaniu 21-ročného mladíka.

Manchester City včera remizoval s Evertonom na domácej pôde 1:1, keď v 82. minúte zachránil Citizens zisk bodu Sterling. K dokonalému obratu ale nechýbalo veľa. V 93. minúte si za obranu The Toffees zbehol David Silva, ktorý sa už už dostával do stopercentnej šance, no parádnym defenzívnym zákrokom nebezpečenstvo zažehnal Davy Klaasen.

Útočník Evertonu Wayne Rooney po prestupe z Manchestru United naberá v drese staro-nového zamestnávateľa druhý dych. Z futbalistu, ktorý bol na Old Trafforde na odpis, sa stáva opora Toffees a začína sa dokonca hovoriť o jeho možnom návrate do reprezentácie. V zápase na pôde Manchestru City hviezdny kanonier strelil svoj 200. gól v Premier League, čo sa doteraz podarilo len Alanovi Shearerovi. Presný zásah 31-ročného Liverpoolčana napokon Evertonu zabezpečil cenný bod po remíze 1:1.

39-ročná opora Juventusu Turín Gianluigi Buffon napriek pokročilému veku nepatrí do starého železa. Potvrdil to aj v ligovej premiére obhajcu titulu, keď v 39. minúte za stavu 1:0 zneškodnil penaltu Cagliari a výrazne podržal svoj tím, ktorý napokon oslavoval víťazstvo v pomere 3:0. Tréner Allegri si po zápase výkon veterána medzi tromi žrďami nevedel vynachváliť.

Milan Škriniar predviedol v drese nového zamestnávateľa z Interu Miláno v ligovej premiére Serie A proti Fiorentine vynikajúci výkon. Patril medzi najlepších hráčov na ihrisku, spolu so stopérskou dvojičkou Mirandom súperových útočníkov prakticky k ničomu nepustil a radoval sa z víťazstva 3:0. Fanúšikovia Interu po ďalšom vydarenom výkone začali slovenského stopéra nazývať "stenou."

Celok Trabzonsporu siahal v 2. kole tureckej futbalovej ligy na pôde Fenerbahce na tri body. V záverečnej desaťminútovke zápasu za stavu 1:2 ale Slovák Juraj Kucka zahral smolne rukou, čím daroval súperovi pokutový kop. Domáci ho premenili a zápas tak skončil remízovým rezultátom 2:2.

Pred stretnutím Ligue 1 medzi Parížom Saint-Germain a Toulouse (6:2) si aktéri zápasu minútou ticha uctili obete teroristických útokov v španielskej Barcelone. Celú situáciu pochopiteľne najťažšie znášali Neymar a Dani Alves, dvojica bývalých opôr katalánskeho klubu. Neymar mal počas celej minúty ticha slzy na krajíčku.