ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

20.03.2017, 10:41, 4161 zobrazení
Petra Vlhová dosiahla na finálových pretekoch Svetového pohára v americkom Aspene životný úspech, keď zvíťazila v sobotňajšom slalome. Hoci naša lyžiarka už prvá raz bola, tentokrát je jej úspech o to cennejší, že zdolala fenomenálnu kráľovnú tohto športu Američanku Shiffrinovú. Pozrite si dojemné zábery zo záverečného ceremoniálu, počas ktorého sa naša lyžiarka neubránila ani slzám v očiach.
PRIDAŤ KOMENTÁR
KOMENTÁRE (0)
Toto video nemá zatiaľ žiadny komentár
VIDEO A FOTO ZÓNA

Veľmi zaujímavé veci dnes priniesla Veľká cena v Azerbajdžane. Lewis Hamilton počas jazdy safety caru vybrzdil svojho soka Sebastiana Vettela. Nemec si poškodil predné krídlo, neudržal si nervy na uzde a so svojím monopostom sa z ľavej strany poriadne oprel do Brita, ktorý je aktuálne po 23 kolách lídrom pretekov.

Chicago Blackhawks sa v roku 2013 radovalo zo zisku Stanley Cupu, keď v šiestom finálovom súboji proti Bostonu Bruins strelilo v závere zápasu 2 góly v priebehu 17 sekúnd, vďaka čomu zvrátilo nepriaznivý stav 1:2 a po výhre 3:2 sa radovalo zo zisku druhého Stanley Cupu v novodobej histórii NHL.

Brankár Ruska Igor Akinfejev zaváhal v náročnej situácii pred bránou a napokon inkasoval kuriózny gól z kopačky Hirvinga Lozana, ktorý rozhodol o víťazstve Mexika v Pohári konfederácii v pomere 2:1.

Slovák Tomáš Tatar si spoločne s Marcelom Forgáčom vyskúšal školu šmyku na slovenskom okruhu Slovakia ring. Pozrite sa, ako to útočníkovi Detroitu Red Wings išlo, jazdu si podľa reakcií zjavne veľmi užil.

Paul Pogba sa v charitatívnom zápase dostal do úniku, pekne obišiel brankára a predčasne začal oslavovať gó - ako inak, populárnym "dabom," čím dobre pobavil futbalových fanúšikov.

Zaspomínajte si s nami na úsmevný moment zo zápasu Aston Villa - Manchester United. V druhom polčase prehrával anglický gigant 1:0 a k dispozícii mal priamy kop z výhodnej pozície. O exekúciu štandardnej situácie sa kuriózne postarali hneď dvaja futbalisti - David Beckham a Ryan Giggs.

Internetom aktuálne koluje zaujímavé video, na ktorom 8-ročný Stanislav Lobotka v zápase svojho tímu TTS Trenčín totálne zosmiešnil obranu súperov z Nového Mesta nad Váhom. Aj pri tejto akcii ukázal veľký potenciál do budúcna, keď popri svojich súperoch úplne vyčnieval.

Portugalčan Bruma predvádza na ME U21 2017 vynikajúce výkony, čo potvrdil aj v súboji proti Macedónsku. Na výhre 4:2 sa podieľal dvomi gólmi. Predovšetkým ten prvý stál skutočne za to, keď prešiel obranou súpera ako nôž maslom a krásnym projektilom spred šestnástky nedal brankárovi súpera žiadnu šancu. S 3 presnými zásahmi je tak spoločne s Marcom Asensiom najlepším strelcom turnaja.

V 92. minúte Portugalsko bojovalo za stavu 4:2 proti Macedónsku o strelenie jedného gólu, ktorý potrebovali na predbehnutie Slovákov v tabuľke druhých tímov. Necelé tri minúty zo 4-minútového nadstaveného času ale dohrávalo Portugalsko s desiatimi hráčmi, keď sa po zbytočnom zákernom faule nechal vykartovať Diego Jota.