utorok, 21. október 2014 20:05 | Autor: TASR

Bratislava 21. októbra (TASR) - Futbalisti anglického šampióna Manchestru City remizovali v utorňajšom zápase E-skupiny Ligy majstrov 2014/2015 na trávniku CSKA Moskva 2:2.

Domáci dohnali v druhom polčase dvojgólové manko a po góloch Seydoua Doumbiu a Bibrasa Matcha si pripísali do tabuľky prvý bod. Priebežne im patrí 4. priečka, Citizens, ktorí v skupine tiež ešte nevyhrali, sú s dvoma bodmi tretí.

Skóre stretnutia pred prázdnymi tribúnami otvoril v 29. minúte Sergio Agüero, ktorý už o deväť minút neskôr prihral na druhý presný zásah Jamesovi Milnerovi. Po hodine hry však znížil vôbec prvou strelou do priestoru hosťujúcej brány Doumbia a deľbu bodov zariadil štyri minúty pred vypršaním riadneho hracieho času z pokutového kopu Natcho.

LM 2014/2015 - 3. kolo skupinovej fázy, sumár:

E-skupina

CSKA Moskva - Manchester City 2:2 (0:2)

Góly: 65. Doumbia, 86. Natcho (z 11 m) - 29. Agüero, 38. Milner. Rozhodoval: Vad (Maď.)