Športové aktuality v stredu 17. septembra
Prehľad športových aktualít TASR v stredu 17. septembra
--------------------------------------------------------
tel.: 02/5296 2545, 5921 0322, 5921 0323
fax: 5921 0324
SLUŽBUKONAJÚCI TECHNIK: 0905/505 721
internet: http://www.tasr.sk - mail: sport@tasr.sk
-------------------------------------------------------
vedúci vydania: predpoludním: Michal Juraška
popoludní: Martin Pápay
--------------------------------------------------------
Aktuality z domova:
10.00 olympijské - slávnostné odhalenie tabule
olympionikom žijúcim a pôsobiacim v Banskej Bystrici
(VŠC Dukla Banská Bystrica)
10.00 atletika - TK k MMM
(Hotel Doubletree by Hilton, Košice)
10.00 tenis - turnaj Arimex Challenger Trophy
dvojhra - 1. kolo
Jozef KOVALÍK (SR) - Robin Haase (1-Hol.)
(Trnava)
17.00 futbal - TK s Ianom Ayreom, výkonným riaditeľom
FC Liverpool a Karolom Csontóm, medzinárodným
futbalovým agentom a konateľom spoločnosti
Stars&Friends
(hotel NH Gate One, Bratislava)
17.00 hokej - 3. kolo I. ligy
17.00 MŠ HK Prievidza - HK'95 Považská Bystrica
17.00 HK Trnava - HK Spišská Nová Ves
17.00 Dukla Michalovce - Dukla Senica
17.00 SR18 - HC Topoľčany /ZŠ L. Mikuláš/
17.30 HC 46 Bardejov - MHk 32 Liptovský Mikuláš
18.00 HC 07 Detva - HC Prešov 07
17.30 futbal - 10. kolo Fortuna ligy
AS Trenčín - MŠK Žilina
18.00 hokej - Tipsport extraliga
HKM Zvolen - HK Orange 20
18.00 hádzaná - 4. kolo TIPOS extraligy
HC Sporta Hlohovec - MHáK Martin
1. MHK Košice - HC Štart Nové Zámky
ŠKP Bratislava - MŠK Považská Bystrica
HKM Šaľa - HK Topoľčany
Slovan Modra - Tatran Prešov
18.00 hádzaná - štvrťfinále SP žien
18.00 BEMACO Prešov - Iuventa Michalovce
18.00 Slovan Duslo Šaľa - Zlatná na Ostrove
18.30 ŠKP Topoľčany - HK Slávia Partizánske
Aktuality zo zahraničia:
08.00 curling - ME v mixoch
SLOVENSKO - Poľsko
(Tarnby/Dán.)
09.00 strelectvo - MS - puška, pištoľ, broky /účasť SR/
(Granada/Šp.)
10.00 hokej - KHL
10.00 Amur Chabarovsk - Avangard Omsk
11.00 Admiral Vladivostok - Barys Astana
14.00 Metallurg Novokuzneck - Salavat Julejev Ufa
15.00 Traktor Čeľabinsk - Dinamo Riga
15.30 Jugra Chanty-Mansisjk - SKA Petrohrad
17.00 Lokomotiv Jaroslavľ
- Avtomobilist Jekaterinburg
17.00 Neftechimik Nižnekamsk - Jokerit Helsinki
17.30 HK Soči - AK Bars Kazaň
17.30 Dinamo Moskva - Metallurg Magnitogorsk
12.00 futsal - Turnaj 4 krajín
12.00 Maďarsko 21 - Poľsko 21
14.00 SLOVENSKO 21 - ČR 21
16.00 Maďarsko - Poľsko
18.00 SLOVENSKO - ČR
(Brno/ČR)
16.30 futbal - kvalifikácia MS 2015 žien
1. skupina
16.30 Slovinsko - SLOVENSKO /Dravograd/
18.00 Nemecko - Írsko /Heidenheim/
18.00 Chorvátsko - Rusko /Záhreb/
20.25 volejbal - MS mužov
G-skupina
Nemecko - Irán /Katovice/
H-skupina
Brazília - Rusko /Lodž/
(Poľsko)
20.45 futbal - Liga majstrov
E-skupina
AS Rím - CSKA Moskva
Bayern Mníchov - Manchester City
F-skupina
Ajax Amsterdam - Paríž SG
FC Barcelona - APOEL Nikózia
G-skupina
FC Chelsea - FC Schalke 04
NK Maribor - Sporting Lisabon
H-skupina
Athletic Bilbao - Šachtar Doneck
FC Porto - BATE Borisov
- pretláčanie rukou - MS /účasť SR/
(Vilnius/Lit.)
- tenis - turnaje WTA
(Tokio/Jap., Soul/Kór.rep., Kuang-čou/Čína)
- tenis - turnaje ATP
(Méty/Fr., Petrohrad/Rus.)