Športové aktuality v utorok 16. septembra
Prehľad športových aktualít TASR v utorok 16. septembra
--------------------------------------------------------
tel.: 02/5296 2545, 5921 0322, 5921 0323
fax: 5921 0324
SLUŽBUKONAJÚCI TECHNIK: 0905/505 721
internet: http://www.tasr.sk - mail: sport@tasr.sk
-------------------------------------------------------
vedúci vydania: predpoludním: Martin Pápay
popoludní: Michal Tegza
--------------------------------------------------------
Aktuality z domova:
10.00 tenis - turnaj Arimex Challenger Trophy
dvojhra - 1. kolo
16.00 Miloslav MEČÍŘ ml. (SR) - Karol BECK (SR)
(Trnava)
15.30 futbal - 10. kolo Fortuna ligy
15.30 MFK Košice - FK Senica
15.30 ŽP Šport Podbrezová - DAC Dunajská Streda
15.30 Spartak Trnava - Dukla Banská Bystrica
17.30 MFK Ružomberok - Spartak Myjava
17.30 hokej - 3. kolo Tipsport extraligy
17.30 MsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra
17.30 Dukla Trenčín - HK 36 Hant Skalica
17.30 MHC Mountfield (Martin) - HC'05 Banská Bystrica
18.00 HKM Zvolen - HK Poprad
18.00 ŠHK 37 Piešťany - HC Košice
18.00 hádzaná - štvrťfinále SP žien
Hlohovec - ŠKP Piccard Senec
19.00 hokej - KHL
HC Slovan Bratislava - Severstaľ Čerepovec
Aktuality zo zahraničia:
08.00 curling - ME v mixoch
08.00 SLOVENSKO - Škótsko
16.00 SLOVENSKO - Švajčiarsko
(Tarnby/Dán.)
09.00 strelectvo - MS - puška, pištoľ, broky /účasť SR/
(Granada/Šp.)
12.00 futsal - Turnaj 4 krajín
12.00 Poľsko 21 - SLOVENSKO 21
14.00 ČR 21 - Maďarsko 21
16.00 ČR - Maďarsko
18.00 Poľsko - SLOVENSKO
(Brno/ČR)
14.30 futbal - Turnaj 4 krajín hráčov do 18 rokov
SLOVENSKO - Rakúsko
(Hällasen/Švéd.)
17.30 hokej - KHL
17.30 Atlant Mytišči - CSKA Moskva
20.00 Medveščak Záhreb - Torpedo Nižnij Novgorod
20.25 volejbal - MS mužov
G-skupina
Francúzsko - Nemecko /Katovice/
H-skupina
Poľsko - Brazília /Lodž/
(Poľsko)
20.45 futbal - Liga majstrov
A-skupina
Juventus Turín - Malmö FF
Olympiakos Pireus - Atletico Madrid
B-skupina
FC Liverpool - Ludogorec Razgrad
Real Madrid - FC Bazilej
C-skupina
AS Monaco - Bayer Leverkusen
Benfica Lisabon - Zenit Petrohrad
D-skupina
Borussia Dortmund - FC Arsenal
Galatasaray Istanbul - RSC Anderlecht
- tenis - turnaje WTA
(Tokio/Jap., Soul/Kór.rep., Kuang-čou/Čína)
- tenis - turnaje ATP
(Méty/Fr., Petrohrad/Rus.)