MS 2012 v hokeji

SVK

ENG

SPA

ITA

GER

FRA

CZE

Liga majstrov

EL-UEFA

EURO

EURO U21

NHL

NBA

Hokejbal

LIVE SCORES

Šport7 - sprievodca svetom športu
ANKETA
Tipujte umiestnenie Slovenska na MS 2012!
1. miesto (38)
2. miesto (10)
3. miesto (2)
4. miesto (4)
PARTNERI PORTÁLU


PÍŠTE PRE NÁS
Milujete šport? Chceli by ste o športe písať? Čítajte viac informácií tu.
pridané 05/02/2012 od SITA
36 čitateľov

Milan Jurčina pre zranenie lakťa vynechal zápas s Buffalom

Hokejový obranca Milan Jurčina z New York Islanders vynechal sobotňajší zápas zámorskej NHL proti Buffalu pre zranenie lakťa. Informoval o tom denník Newsday.

Jurčina sa zranil po strete s bývalým spoluhráčom Zenonom Konopkom v tretej tretine piatkového zápasu v Ottawe. Presná diagnóza zranenia nie je známa, rovnako ani dĺžka absencie.

Proti Buffalu nahradil rodáka z Liptovského Mikuláša v zostave Dylan Reese.

Jurčina odohral v tejto sezóne za Islanders 41 stretnutí, v ktorých dosiahol 2 góly a pridal 4 asistencie. Na svojom konte má 21 mínusových bodov, čo je druhý najvyšší počet v lige. Viac mínusiek má už len Eric Staal z Caroliny (-24).

© WEBNOVINY

Zdroj: SITA
KOMENTÁRE K ČLÁNKU
(vaše meno)
Ak sa prihlásite vaše komentáre môžu ostatní hodnotiť. Ak nie ste ešte zaregistrovaný zaregistrujte sa obratom tu.


INZERCIA
SME NA FACEBOOKU
MS v hokeji 2012, ms 2012, hokej
SME NA FACEBOOKU
Fantastické! Slovensko šokujúco vyradilo vo štvrťfinále MS v hokeji Kanadu 4:3 a zahrá si o medaily! Môžu Slováci dosiahnúť ešte viac? Napíšte váš názor!
(vaše meno)
Ak sa prihlásite vaše komentáre môžu ostatní hodnotiť. Ak nie ste ešte zaregistrovaný zaregistrujte sa obratom tu.