piatok, 18. august 2017 11:05 | Autor: TASR

Liverpool 18. augusta (TASR) - Slovenský rozhodca Ivan Kružliak to v zápase play-off Európskej ligy to v súboji Evertonu s Hajdukom Split nemal ani zďaleka jednoduché. Najväčšie problémy mu robili hosťujúci fanúšikovia.

Fanúšikovia chorvátskeho futbalového klubu Hajduku Split hádzali pyrotechniku a vtrhli na ihrisko počas prvého zápasu play off Európskej ligy proti Evertonu, ktorý musel slovenský rozhodca Ivan Kružliak na niekoľko minút prerušiť. Incident sa odohral už v prvom polčase krátko po úvodnom góle Michaela Keanea. Situáciu museli upokojiť usporiadateľská služba a polícia. Everton zvýšili svoj náskok v 45. minúte zásluhou Idrissu Gueyeho a napokon triumfoval 2:0. Informovala agentúra AP.