Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
24.12.2014, 11:05, Silvia Petrašková , foto: © TASR, 820 prečítaní

Slovenskí športovci vinšujú „šťastné a veselé!“

Radosť, šťastie, pokoj, rodinnú pohodu... Prianí a vinšov počas vianočných sviatkov a nového roku je vždy neutíchajúce množstvo. Štedrú nádielku tých tohtoročných zaželali našim športovým fanúšikom a čitateľom portálu sport7 aj niektorí slovenskí športovci.

Róbert Pich – útočník Slask Wroclav
Všetkým čitateľom prajem krásne prežitie vianočných sviatkov s láskou a v zdraví. Nech si každý vychutná oddych a pohodu v kruhu rodiny, so svojimi najbližšími a vykročí do nového roku šťastne naladený.

Petra Vlhová – slovenská reprezentantka v zjazdovom lyžovaní
Všetkým fanúšikom a čitateľom portálu sport7 prajem príjemné sviatky veselé Vianoce nech ich strávite so svojimi najbližšími a šťastný nový rok nech sa každému darí.

Zuzana Stromková – slovenská reprezentantka vo freestylovom lyžovaní
Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2015 plný úspechov a veľa nových a spokojných fanúšikov a čitateľov Vám želá Zuzana Stromková.

Sabína Pleváková – bikini fitness
Rada by som prostredníctvom sportu7 popriala všetkým krásne a veselé Vianoce, plné lásky a šťastia. Takto sú to len slová, je len na nás v čo ich na Vianoce premeníme. Či sa naozaj stanú tým, čím by mali byť a nebudú to len dni plné stresu, ale naopak dni lásky , šťastia a blízkosti. Krásne Vianoce a šťastný nový rok Vám praje Sabína Pleváková.

Lukáš Čmelík – útočník MŠK Žilina
Pre mňa osobne by som si prial, aby nás v roku 2015 chodilo podporiť viac divákov, no všetkým fanúšikom by som poprial hlavne zdravie a nech si užijú oddych a rodinnú pohodu.

Veronika Klechová – slovenská futbalová reprezentantka, stredopoliarka Cardiff City Ladies FC
Posielam pozdrav všetkým fanúšikom športu. Prajem všetkým prijemne a požehnané prežitie vianočných sviatkov. Do roku 2015 prajem všetkým ľuďom zdravie a lásku, pevnú vôľu a pozitívne myslenie! S pozdravom Veronika Klechová.

Oliver Jokeľ – útočník MHC Martin
Chcel by som poblahopriať všetkým fanúšikom sportu7 a obzvlášť fanúšikom hokeja šťastné a veselé Vianoce prežite v kruhu rodiny a úspešný nový rok 2015. S pozdravom Oliver Jokeľ.

Adam Žampa – slovenský reprezentant v zjazdovom lyžovaní
Všetkým želám šťastné a veselé Vianoce a v novom roku 2015 veľa zdravia šťastia a lásky.

Mária Korenčiová – slovenská futbalová reprezentantka, brankárska jednotka SC Sand
Rada by som vašim čitateľom zaželala šťastné a veselé Vianoce strávené v pokoji a kruhu najbližších, plné radosti a smiechu. Nech ich v novom roku sprevádza šťastie, láska, porozumenie a zdravie nikdy neopúšťa. S pozdravom Majka.

Branislav Niňaj – slovenský futbalový reprezentant, obranca ŠK Slovan Bratislava
Fanúšikom sportu7 želám veselé Vianoce a šťastný nový rok.

PRIDAŤ KOMENTÁR
KOMENTÁRE (0)
Tento článok nemá zatiaľ žiadny komentár
NAJČÍTANEJŠIE
Ostatné