Francúzsky majster mal čo robiť: PSG ratovalo bod proti Rennes

pondelok, 26. február 2024 08:56 | Autor: TASR

PSG
PSG | zdroj: TASR

Futbalisti Paríža St. Germain remizovali v 23. kole francúzskej Ligue 1 so Stade Rennes 1:1.

Bod pre domácich zachránil v 90+7. minúte Portugalčan Goncalo Ramos, ktorý premenil pokutový kop. PSG má na čele tabuľky 11-bodový náskok pred Brestom.

Hráči AS Monaca vyhrali v na ihrisku Lens 3:2. Víťazný gól dal v druhej minúte nadstaveného času druhého polčasu japonský útočník Takumi Minamino. Monačania sa posunuli na 3. priečku tabuľky, keď predstihli o bod Nice, ktoré doma uhralo s posledným Clermontom iba bezgólovú remízu.

Boj o Ligu majstrov si skomplikovalo Lille, ktoré prehralo na pôde o záchranu bojujúceho Toulouse 1:3. Na lavičke hostí sedel celý duel slovenský brankár Adam Jakubech. Lille patrí 5. priečka o dva body za Nice.